Sisukord
Arvamus
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu (1) Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (1) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (2) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (1) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (2) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Muusika, mis räägib enda eest

1 min lugemist
Elina Born FOTO: EMA

Rääkisin mõni päev tagasi tähtsa tegelasega muusikatööstusest, kes oli sümpaatne inimene, kuid kõigega tema jutust ei tahtnud ma nõus olla. Muusikatööstuse mees ütles, et muusika läheb aina paremaks, sest neil on järjest rohkem infot tarbija eelistuste kohta. 

Elina Born võitis neljapäeval jagatud muusikaauhindadel neist neli ja arvutus näitab, et ta kahmas kotti tervelt neljandiku noosist. Borni pärjatud debüütplaat on korralikult tehtud popp, mille kohta on paraku väga raske öelda midagi tähelepanuväärset. Laulud on, neid lauldakse ja neil on kuulajad – mida veel tahta?

Ilmselt moodne turu-uuringupopp omadega sinnapoole liigubki, et ta ütleb sulle üha rohkematel juhtudel (loomulikult viisakalt): «Aga ära arva minust nii väga midagi, igasugune arvamine on nii 18. sajandi lõpp – 19. sajandi algus, sa vaid kuulata!»

Seotud lood
17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto