Sisukord
Eesti
Postimees
17.02.2020
Toetuste arestimine külvas abivajajates segadust (9) Eesti Apteegireformi ilmselt enam ei väära (3) Soome meri andis välja pool aastat kadunud pärnaka (1) Valvekaamera õppesõiduautosse? Pigem mitte (2) Aevastamishooaeg varsti käes Majandus Galeriid ⟩ Eripärased hotellid raputavad Tallinna (1) Jahenev tööturg vähendab nõudlust töökäte järele 2500 ühendust taotlevad tuludeklareerijate annetusi (1) Välismaa Karmid piirangud näivad pidurdavat viiruse levikut Hiinas Kaljulaid: Euroopa peaks suutma rohkem ise hakkama saada (2) Tosin sõjandustrendi: mida ütleb maailma kohta raport «World Military Balance 2020»? (1) Põhilise julgeolekumurena jäid Müncheni konverentsil kõlama Hiina ja Liibüa Arvamus Juhtkiri: läänetuse lainetus (11) Toomas Toomsalu: sääsereis ja surmakutsar (1) Mart Raudsaar: sõnavabadus ei tähenda ajuvabadust (45) Madis Somelar: minister peaks õpetajatega arvestama (1) Kristjan Vassil: kliinikum vajab muutusi (1) Kultuur Svetlana Aleksijevitš: kirjutamisel juhindun vaistust Anu Raua kunstiteos kroonib Tartu rahu lepingut Elutoasõbralikuks tehtud õuduslugu Sport Taas maailmarekordit nihutanud Duplantis: kavatsen tulevikuski piire kompida Guardiola-ajastu lõpp Manchester Citys? PM ROOTSIS ⟩ Evans näitas, et MM-tiitel on tänavu väga lahtine Loginov jäi norralaste hammaste vahele Vana rekordi alistanud Nazarov: ma ei oodanud sellist aega Tartu Kümmekond entusiasti läbis pika Tartu maratoni raja joostes Laest kukkunud krohvilahmakas sundis spordisaali sulgema Linn tahab nõudeid äpitaksodele karmistada (1) Vehkleja Julia Beljajeva kella ei vaata Arvustus ⟩ Romantiline ja suviselt muretu «Talve» Meelelahutus Koomiks Sudoku

Autojuht peksis kaasliikleja veriseks

1 min lugemist
Sündmuskoht Peetri selveri parklas. Peksmine toimus esimeste autode juures. FOTO: Erakogu

Esmaspäeva õhtul ründas Tallinna piiril asuva Peetri Selveri parklas üks autojuht teist, jagades ohvrile lööke näkku, kuni see verisena maha kukkus. Politsei on juhtunu uurimiseks alustanud kriminaalmenetlust ja palub kõigil pealtnägijatel endast teada anda.

Pealtnägija sõnul tekkis autojuhtidel arusaamatus, kui BMW üritas Selveri parklast väljuda,  Audi aga parklasse siseneda. «Võimalik, et seal oli väike kokkupõrge, autod olid ninapidi vastamisi, kuid vigastusi autodel ei paistnud,» rääkis pealtnägija.

Audist hüppas seejärel välja nooremapoolne meesterahvas, kes kõigepealt BMW juhile midagi ütles, seejärel aga hakkas teda rusikaga näkku peksma. «Ikka mitu lööki oli, BMW juhil oli nägu verine ja lõpuks oli ta pikali maas,» kirjeldas pealtnägija.

Juhtunul oli mitu tunnistajat, kes vägivalda nähes vahele astusid. Üks pealtnägija tegi vägivallatseja auto numbrimärgist foto, mispeale mees taas ärritus ning karjuma ja ähvardama hakkas. Lõpuks Audi juht rahunes, istus autosse ja sõitis minema.

Põhja prefektuuri pressiesindaja sõnul oli ohvriks 50-aastane mees, kes teatas juhtunust politseile järgmisel päeval. Mehel fikseeriti kehavigastused.

Juhtunu asjaolude väljaselgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlust paragrahvi alusel, mis käsitleb kehalist väärkohtlemist, märkis politsei pressiesindaja. Politsei palub kõigil, kes juhtunut pealt nägid, võtta ühendust politsei numbritel 612 4857 või 112.

Põhja prefektuuri operatiivjuhi Valter Pärna sõnul on väga tähtis sellistest rünnakutest võimalikult kiiresti politseile teada anda, sest seda kiiremini jõutakse vägivallatseja tabada.

«Kiidan inimesi, kes sekkusid ja võimalik, et kannatada saanud mehe suurematest vigastustest päästsid. Samuti neid, kes juhtunut kaameraga jäädvustasid, aidates sellega uurimisel kaasa,» rääkis ta.

Pärn lisas, et kuigi seni ei ole veel lõplikult kindlaks tehtud, mis sellise konfliktini viis ja vägivalla tingis, on selge, et mitte mingid asjaolud ei õigusta teise inimese löömist või talle muud moodi viga tegemist.

Seotud lood
15.02.2020 17.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto