L, 24.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Magusameister Otto Kubo rõõmustab aasta esimese üllatuse üle

Liis Velsker
, reporter
Magusameister Otto Kubo rõõmustab aasta esimese üllatuse üle
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Otto Kubo
Otto Kubo Foto: Postimees.ee

Kalevi kommivabrikus aastakümneid ametis olnud magusameistri Otto Kubo üllatus oli suur, kui ta eile Tallinnas Maiasmoka kohvikus kaamera ette astudes kuulis Postimehelt, et on pälvinud vabariigi presidendilt Valgetähe IV klassi teenetemärgi. «Oi, suur tänu! See on väga meeldiv üllatus ja selle aasta esimene suur üllatus,» lausus Kubo.

Paar tundi varem oli talle helistanud kolleeg, Kalevi kommunikatsioonijuht Ruth Roht, kes palus tal kindlal kellaajal ajakirjanikud vastu võtta ja paarile küsimusele vastata. «Ma mõtlesin, miks te tulete. Öeldi, et tulete lühikeseks ajaks. Ma siis mõtisklesin... Seda ma tegelikult teoreetiliselt oleksin ju võinud arvata, aga ma ei ole endast nii suurushullustuses, et oleksin uskunud, et see asi täide läheb,» rääkis Kubo.

Kogu Kubo eelmine aasta möödus suure tähistamise saatel. Mullu augustis täitus tal 60. tööaasta Kalevi kommivabrikus, sama palju möödus ka ülikooli lõpetamisest ning aasta lõpus jõululaupäeval oli neil abikaasa Aidega teemantpulm – tähistati 60 aastat abielu. Ottol ja Aidel on üks laps, poeg Baldur, kes on infotehnoloogia ekspert ja ettevõtja.

Märksõnad
Tagasi üles