Sisukord
Käsipall
Tänane leht
05.02.2016
Eesti Rongavanemale koidavad kibedad päevad (31) Mälumäng Horoskoop Male Dilbert Vana Veskimöldre kõrvale kerkib uus (1) Palju õnne Anu Luure, juhuse tahtel teistmoodi kooli õppealajuhataja Tagakülg Erki Holmberg – mees kolme presidendi taustal Reisihimulised eestlased vajavad üha sagedamini konsulaarabi Magusameister Otto Kubo rõõmustab aasta esimese üllatuse üle Valik teenetemärkide saajaid Presidendilt saab sel aastal teenetemärgi 99 inimest Reinsalu jättis alkoholiseaduse eelnõu kooskõlastamata Eesti lühiuudised Majandus Indrek Neivelt teeb uut panka Majanduse lühiuudised Bensiin kallines oodatust poole rohkem Pangad teenivad endiselt prisket kasumit Välismaa Lõpuks ometi avati Moskvas Gulagi muuseum Tants Assange’i ümber jätkub Välismaa lühiuudised Assange’i saaga Läti korruptsioonitõrjebüroo uurib Hispaania erootikaajakirja väidet Arvamus Lugejakiri: nagu ülesärritatud sipelgapesa? Jürgen Tamme: nii nad tapsidki meie Schengeni! (7) Juhtkiri: maksa elatusraha ära, või muidu… Veebikommentaarid Postimees 1929. aastal: vangla põgenik ja tema armuke Henrik Roonemaa: unustage see 5G natukeseks ära Ilmar Raag: psühholoogiline kaitse pole voodoo (22) Päeva karikatuur Oudekki Loone: Rõivas, Tsahkna ja Ossinovski kolme väärtuse vahel (21) Kultuur Filme tuleb nagu Vändrast saelaudu Sport Spordi lühiuudised Vormel-1 Renault’ moodi: äri ja edu, glamuuri pole vajagi Peep Pahv: tolavankade paraad ja tõsised presidendikandidaadid (3) Kahe päevaga põrandalt absoluutsesse tippu Tallinn Vana Veskimöldre kõrvale kerkib uus (1) Tarbija Lõpuks ometi avati Moskvas Gulagi muuseum Tartu Leludes peituvad ohud Veiko Uri: miks mitte väike heategu teha Tudengeil valmib tiksuv keelepomm Vaike Reemann aitab mõista vanade asjade suurt võlu (1) Mart Jagomägi hällitas Ilmamaad Urve Kaasik, naisliikumise liikumapanev jõud Tennisistid selgitavad Tartu meistrid Tartu-Tallinna suusasõidust möödub pool sajandit Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kahe päevaga põrandalt absoluutsesse tippu

3 min lugemist
Dener Jaanimaa koondise särgis. FOTO: Tairo Lutter

KÄSIPALL. Möödunud nädalal Saksamaa käsipalli kõrgliiga tõelise tippklubiga liitunud Dener Jaanimaa jõudis sel nädalal uue koduklubi eest juba debüüdi teha ning käe valgeks saada. Õigepea naasevad puhkepausilt nii Saksamaa kodune liiga kui ka Meistrite liiga ja Jaanimaal on võimalus end absoluutses tipus tõestada.

Tellijale Tellijale

Eelmisel reedel teatas Saksamaa kõrgliiga viimaste aastate valitseja THW Kiel, et nad on meeskonda täiendanud 26-aastase Jaanimaaga, kes siirdus käesoleva hooaja eel esiliigameeskonnast ThSV Eisenachist kõrgliigas osaleva Hamburgi HSV Handballi ridadesse. Jaanuari lõpus teatas aga Eesti koondislase senine koduklubi, et rahaprobleemid on kasvanud üle pea ja sellepärast ei suudeta hooaega lõpuni mängida.

«See oli suur pauk kõigile,» tunnistas Jaanimaa, kelle sõnul klappis tema jaoks Hamburgis kõik: sobis klubi, sobisid tiimikaaslased ja sobis ka linn. «Kui see uudis esimest korda avalikuks sai, siis tunnistan, et olin päris katki omadega. Teadsin, et midagi ma ikka leian, aga mõtlesin, mis nüüd siis edasi saab,» rääkis pikaaegne koondislane, kellel oli laual pakkumisi nii muudest Bundesliga meeskondadest kui ka jõukast Katarist, kuhu Jaanimaa juba peaaegu minemas oli.

04.02.2016 06.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto