Kahe päevaga põrandalt absoluutsesse tippu

Dener Jaanimaa koondise särgis. FOTO: Tairo Lutter

KÄSIPALL. Möödunud nädalal Saksamaa käsipalli kõrgliiga tõelise tippklubiga liitunud Dener Jaanimaa jõudis sel nädalal uue koduklubi eest juba debüüdi teha ning käe valgeks saada. Õigepea naasevad puhkepausilt nii Saksamaa kodune liiga kui ka Meistrite liiga ja Jaanimaal on võimalus end absoluutses tipus tõestada.

Tellijale Tellijale

Eelmisel reedel teatas Saksamaa kõrgliiga viimaste aastate valitseja THW Kiel, et nad on meeskonda täiendanud 26-aastase Jaanimaaga, kes siirdus käesoleva hooaja eel esiliigameeskonnast ThSV Eisenachist kõrgliigas osaleva Hamburgi HSV Handballi ridadesse. Jaanuari lõpus teatas aga Eesti koondislase senine koduklubi, et rahaprobleemid on kasvanud üle pea ja sellepärast ei suudeta hooaega lõpuni mängida.

«See oli suur pauk kõigile,» tunnistas Jaanimaa, kelle sõnul klappis tema jaoks Hamburgis kõik: sobis klubi, sobisid tiimikaaslased ja sobis ka linn. «Kui see uudis esimest korda avalikuks sai, siis tunnistan, et olin päris katki omadega. Teadsin, et midagi ma ikka leian, aga mõtlesin, mis nüüd siis edasi saab,» rääkis pikaaegne koondislane, kellel oli laual pakkumisi nii muudest Bundesliga meeskondadest kui ka jõukast Katarist, kuhu Jaanimaa juba peaaegu minemas oli.

04.02.2016 06.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto