Sisukord
Arvamus
Postimees
06.02.2016
Eesti Palju õnne Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Vastlakuklitestis võidutsesid traditsioonilised maitsed Ahviaasta eelõhtul ahvipäev Vene kirjanik paneb Pätsi allaandmist kahetsema Tagakülg Tabasalu kooli direktor lahkus ametist Tulistamise ajendiks Tallinna tänaval oli tüli Tapmises kahtlustatavatest vendadest üks oli äsja vabanenud arestist Eesti lühiuudised Talvefestival tõi Tallinna valguse ja kunsti Majandus Kui tark raha osutub väga rumalaks Välismaa Kommunistlik Kuuba võõrustab ajaloolist kirikupeade kohtumist Kurdist saadik: Türgil on oht muutuda Süüriaks Välismaa lühiuudised Arvamus Marti Aavik: loobuks feminismi-religioonist? (18) Neivelti teine tulemine (1) Postimees 1943. aastal: põdrakarjad Alutaguse metsades Vabal ajal ilma parim Mõnus ja rahulik (1) Aeg hambaid näidata Päeva karikatuur Donald Tomberg: kadunud algus Juhtkiri: brittide lahkumisest kaotavad kõik (3) Arvamusliider Madis-Ulf Regi: minu päevik 2016 Kultuur Nädala plaat #R8 Juri Lotmani graafiline autobiograafia Aja auk. Ringo Starr ja filmikunst Laiendatud pidu sinus eneses Luulehetk – hetk luules Kui tark raha osutub väga rumalaks Nädala album. Olematute filmide muusika Jeltsinil venelastega sama mure mis Pätsul eestlastega Galerii: kuidas arhitektuuritudengid Lasnamäed väänasid Uks täissitutud urkasse (2) Sport Tänak soovib Rootsi ralliks lumiseid olusid Jaak Maele sai saatuslikuks legendaarse büroojuhi hoidmine Spordi lühiuudised Eesti sportlaste ja tulevikulootuste suur «sõber» snus Tarbija Vastlakuklitestis võidutsesid traditsioonilised maitsed Hea teenindaja paneb kliendi end hästi tundma AK Nädala plaat #R8 Eesti saab uue märgi! Aja auk. Ringo Starr ja filmikunst Viimane veerg Elama peab Teeme rahval tuju paremaks Nädala album. Olematute filmide muusika Donald Tomberg: kadunud algus Peeter Langovitsi tagasivaade: valmis unistuste spordihall Kuidas saada üle mannetusest? (9) Arter Lavatagune elu saab nähtavaks Lavatagune elu saab nähtavaks Marko Reikop: juhus Pärnu poiss läheb Saaremaale MM-medalit jahtima Eha Komissarov: muuseum on koht kaunishingedele Kuidas professorist tudeng sai Lauri Leesi: olen õnnelik, et inimene suudab unustada halva ja hoida head «Pealtnägija» noorliige võtab sihikule pika tõsielufilmi (2) Venemaa tuntuim kunstnik Pavlenski: naelutatud munandid ja põlev FSB uks (4) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vabal ajal ilma parim

1 min lugemist
Kelly Sildaru. FOTO: Eero Vabamägi

13-aastaselt veedetakse ikka tunde ja tunde koolipingis ning seejärel kodus järgmisi tunde, mis kuluvad koolitükkideks õppides. Loomulikult on paljudel väljaspool kooli ka hobi, millega meelt lahutada. Kui mõnele meeldib laulda, teisele joonistada ja kolmandale palli mängida, siis kümmekonna päeva pärast 14. sünnipäeva tähistavale Kelly Sildarule meeldib suuskadel mäest alla tuhiseda ja samal ajal trikke teha. Seejuures on ta selles tegevuses naiste konkurentsis maailma parim.

X-mängude võitmine ei muutnud Sildaru igapäevaelus aga suurt midagi. Kui võistluspäevajärgsel hommikul pidid tema konkurendid ärgates juurdlema, millistes elementides on vaja kõvasti juurde panna, et tulevikus võistlustel esikohtade eest heidelda, siis noorel eestlannal olid hoopis teised ülesanded. Olgugi et oli laupäeva hommik ja eelmisel päeval oli temast saanud talviste X-mängude kõige noorem võitja, tuli ikkagi lahti lüüa kooliõpikud – Eestisse ei saa ju tagasi minna nii, et koolitükid on tegemata. Suusatamine on eelkõige ju lõbus ajaviide, kool aga esmatähtis.

Seotud lood
05.02.2016 08.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto