Sisukord
Arvamus
Postimees
10.02.2016
Eesti Mälumäng Palju õnne Male Dilbert Horoskoop Välisministri kabinetti saab pealt kuulata (3) Eesti lühiuudised Tagakaas Briti saatkond võttis Eesti HIV-ennetuse oma südameasjaks Ekspert nimetab laevade hinnaerinevust kummaliseks Sulailm on Pärnu rannas loonud jäist ilu Albaania pere saatus selgub täna (7) Majandus Majanduse lühiuudised Swedbank vallandas juhi päevapealt Soomlased alustasid Megastari koostamist Jan Mayer: reisilaevaehitus on väga kliendikeskne Välismaa NATO kaitseministrid valmistuvad Varssaviks Baieris kihutasid reisirongid üksteisele otsa Välismaa lühiuudised Arvamus Heili Klandorf: appi, äpp! Postimees 1939. aastal: tervitusi ja õnnitlusi Wabariigi Presidendile Veebikommentaarid Mart Raudsaar: et saada riigireformi 1. juuliks (3) Juhtkiri: need hinnalised infokillud Kaspar Oja: majanduskasvu alahindamisest pessimismispiraali? (4) Kultuur Eesti kirjanduse pärast muret tundma ei pea Berliini festivali avavad vennad Coenid Sport Uue korvpalliliiga eelarve kuivas kokku Keenia ähvardab olümpiamängudest loobuda Spordi lühiuudised Nullist tehnika selgeks õppinud Ksenija Balta on ametlikult tagasi Rahas suplevad hiinlased sukeldusid jalgpallimaailma Nädalavahetusel selgub hokikoondise tegelik sisu Tarbija Troopiline tõbi tuuakse reisilt kaasa Lõunamaareisi eel küsi nõu arstilt Reisimeditsiinist ränduri silme läbi: suurema kodutöö peab ikkagi ise tegema Tartu Eralasteaed pidi linnale tagastama osa toetusest Talisurfarid kihutavad Võrtsjärvel Endise trükikoja ruumidesse kolis joogakeskus Raehärra kabel pääses riigi avariitööde nimekirja Koolipoisi kolm toob tarkade naiste ülekaalu (1) Tšernobõli veteran kogub toonaseid pilte Meelelahutus Koomiks Sudoku

Heili Klandorf: appi, äpp!

2 min lugemist
Heili Klandorf-Järvsoo. FOTO: Mihkel Maripuu

Ma ei kaota kunagi midagi, aga kunagi on ikka esimene kord. Nii märkasin möödunud reedel õhtusöögi lõppedes, et pangakaart on kadunud. See on mul alati kindlas kohas, aga sel korral seda seal enam ei olnud. Ehmatus oli suur, sest palgapäev oli hiljuti ja arvestatav osa kuusissetulekust istus ikka veel kaardil.

Tellijale Tellijale

Õnneks sain esimesele ehmatusele kiire leevenduse. Pangaäpp telefonis lasi kontojääki kontrollida – tuli vaid telefoni intensiivselt raputada. Uhh, raha oli alles. Edasi suundusin äppi mööda oma konto väljavõtet vaatama, et kuhu ma siis oma kaardi kaotasin – mis oli see koht, kus viimati kaardimakse tegin? Ahaa, hommikul, kui kohvi ostsin – piisavalt turvaline paik, kuhu kaart vedelema jätta. Kui liiga halvasti ei lähe, siis saan esmaspäeval kaardi kätte.

Elukutseliste asjadekaotajatega nõu pidades soovitati mul siiski kaart sulgeda, seda nii enda kui ka kogu seltskonna ülejäänud õhtu südamerahuks. Parem karta kui kahetseda.

09.02.2016 11.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto