Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
11.02.2016
Eesti Tagakülg Palju õnne Karistus mütsikudumise eest Kohus ei lubanud Savisaart tagasi linnapea kohale Ähvarduskirjad otse-eetri ajal Isikuandmed 10 000 inimese ette Politsei: igal nädalal on paar ahistamisjuhtu Haigla hinnangul poleks saanudki naise elu päästa Esikülg 11. veebruar «Ma loodan, et sind vägistatakse» Eesti lühiuudised Kolm eestlast pälvis Prantsusmaa kõrge tunnustuse Pärkna: jäik seadus takistab inimlikku käitumist Dilbert Kapo: äärmuslus pole seni julgeolekuoht Horoskoop Surnud naise ja lapse omaste pöördumine (1) Majandus Majanduse lühiuudised Politsei tunnistas Uberi tegevuse Eestis ebaseaduslikuks (1) Saksamaa rikkus on kahe kõrva vahel Välismaa NATO idaserv saab kindlust juurde Ameerika presidendirallit juhivad mässumeelsed (1) Välismaa lühiuudised Arvamus Andres Suik: Euroopa ei tule meid õpetama – 20 aastat inimõigusi Eestis Postimees 1931. aastal: Mõisaküla pumbameistri õnn Lugejate kirjad Päeva karikatuur Tõnis Saarts: meie erakondade tippude mõtteavaldusi lugedes läheb meel kurvaks (19) Urve Eslas: kaotatud võitlus sotsiaalmeedias (5) Juhtkiri: digiajastu «rahvatakso» lõpp? (1) Marianne Mikko: kui naisest saab märklaud (8) Kultuur Eesti balleti grand old lady Mai Murdmaa dokumentaalfilmis «Ballettmeister» Apollo uus kino pakub restoraniteenindust Sport Mercedese talent saab viimaks vormel-1 sarjas võimaluse Baruto tahab kohtuda karujõuga venelasega Leiutajate ala protestimeelne vanameister (1) Spordi lühiuudised Valdmaa: Kalev ei tohi Gruusias kaotada Tarbija Kortermajad kütavad õhku soojaks Tartu Tänavailt vaatab vastu rahapuudus Otsinguil käib üha enam vabatahtlikke EPA peahoone süttis käredas pakases (2) Priit Lomp: Suur-Tartu suure plaani segasevõitu algus AS Go Bus juhataja: bussihangetes võiks kütuse vabaks lasta (1) Pargikaitsjate meelest ruttab linn debatti lõpetama Athena maja läheb uuele katsele Euroraha loob üheksa tippkeskust Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tänavailt vaatab vastu rahapuudus

2 min lugemist
Mullu tehtud Tartu põhi- ja jaotustänavate seisukorra uuringu järgi on Soinaste tänav kõige ebatasasem, tänava keskmine IRI-arv ehk sõidumugavust kirjeldav väärtus on 8,01 mm/m. Mida väiksem on IRI, seda tasasem on teekate. Uuringuid teinud teede tehnokeskuse andmetel on senised mõõtmised linna teedel-tänavatel näidanud, et IRI väikseimad väärtused on vahemikus 0,7–1,5 mm/m. FOTO: Margus Ansu

Autojuhid teavad, et Tartu paljud tänavad lainetavad ja roopadki pole siin võõrad. Need on aga veel väiksed hädad, sest põhjalik uuring näitas, et suurim-kalleim probleem on ülikoolilinna teede kandevõime.

Tellijale Tellijale

Soinaste tänav on Tartu kõige suurema ebatasasusega tänavalõik, mis käesolevasse analüüsi on kaasatud, seisab ASis Teede Tehnokeskus valminud Tartu põhi- ja jaotustänavate 2015. aasta seisukorra uuringus.

Ja see pole ainus puudus. Uuringu järgi on Näituse tänav suure ebatasasuse ja väikse kandevõimega, Pika tänava tasasus on halb ja kandevõime piiripealne. Nii võiks jätkata.

10.02.2016 12.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto