Sisukord
Kaup ja teenused
Tänane leht
12.02.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Eesti lühiuudised Esikülg 12. veebruar Tänavakraaklus on jõudnud parlamenti (2) IT-mehe suur suu tõi talle kriminaalasja kaela Tembeldati töökohal kapo nuhiks (10) Majandus Arvato lubab arendajatele tipp-palka Suurvallandamine Keilas: käis pauk ära ja oli vaikne (2) Majanduse lühiuudised Ettevõtjad: täna PKC, homme keegi järgmine (2) Välismaa Välismaa lühiuudised Gruusia välisminister: poliitilises mõttes on suhted Venemaaga endised NATO muudab inimkaubitsejate elu raskemaks (2) Tegevuskava Gruusiale ei paista Arvamus Veebikommentaarid Päeva karikatuur Andrus Karnau: haldusreformi poliitiline risk (2) Margus Kurm: Kenderi jutu kirjanduslikul väärtusel pole karistusõiguse seisukohast mingit tähendust (63) Olev Remsu: paavst ja patriarh kohtuvad. Mis on selle sündmuse tagamaad? (7) Aarne Mäe: ilma sadamata kaptenite küla (1) Juhtkiri: alati valus koondamine (1) Postimees 1927. aastal: õppelaenude piiramisest Kultuur Jaan Kaplinski: Inimene on osalt ikka saladus, ka iseendale (3) Arhitekt Veljo Kaasik- pöörde tekitaja (1) Suri legendaarne raamatuillustraator Siima Škop Ülo Vilimaa värskendas meie balletti Riigi kultuuri-, spordi- ja teaduspreemia laureaadid Sport Spordi lühiuudised Norra hooldemees aitas Kalev Ermitsa MK-sarja etapil 19. kohale Korraldajate kiirustamine pani Sildaru kehva seisu Pärn: tean, et sellistes oludes saab sõita Miks toimuvad X-mängud Euroopas? Tarbija Mustamäel alustab tööd meelelahutuskeskus Katse: kas sõita Piiterisse bussi või rongiga Tartu Promenaadi väljaku idee ootab oma aega Ülikool plaanib omaette oleku tube (1) Idaringi pikendus tõi kõnniteeootuse Haridusuurijad: sookvoodid on hilinenud Laval seguneb kaks kauget aega Noormehed jääpurjetavad läbi elu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mustamäel alustab tööd meelelahutuskeskus

2 min lugemist
Väljast paistis keskus eile rahulik ja vaikne, kuid sees käis tihe sagimine. FOTO: Albert Truuväärt

Päev enne avamist on Mustamäe keskus saginat täis. Laadija veab kaste uksest sisse, klienditeenindaja loeb sokke, sushibaaris Silk on redelile roninud punaste pükstega elektrik, kes paigaldab lampe.

Tellijale Tellijale

Kui mõni prillipood näeb välja, nagu poes juba ostutegevus käiks ning tänasest avamisest annab märku vaid poesildi puudumine, siis mõni meeter eemal seisavad hunnikutes plaadid, parkett ja tsemendikotid. Ehitajatel tuleb kindlasti lühike öö.

Kuigi keskus pole veel avatud, on majaesine parkla autosid täis. Mustamäe keskuse tegevjuhi Anneli Hirve sõnul puhastasid nad eile parklat veel viimastest lumevallidest, mistõttu on pool parklat suletud. Küsimusele, kas Mustamäe elanikud saavad parkida auto ööseks parklasse, vastas Hirv eitavalt. «Meil on OÜ Cityparkiga siiski kokkulepe, et tasuta parkimine on neli tundi. See on selleks, et me saaks parklat korralikult puhastada.»

11.02.2016 13.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto