Sisukord
Eesti
Postimees
12.02.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Eesti lühiuudised Esikülg 12. veebruar Tänavakraaklus on jõudnud parlamenti (2) IT-mehe suur suu tõi talle kriminaalasja kaela Tembeldati töökohal kapo nuhiks (10) Majandus Arvato lubab arendajatele tipp-palka Suurvallandamine Keilas: käis pauk ära ja oli vaikne (2) Majanduse lühiuudised Ettevõtjad: täna PKC, homme keegi järgmine (2) Välismaa Välismaa lühiuudised Gruusia välisminister: poliitilises mõttes on suhted Venemaaga endised NATO muudab inimkaubitsejate elu raskemaks (2) Tegevuskava Gruusiale ei paista Arvamus Veebikommentaarid Päeva karikatuur Andrus Karnau: haldusreformi poliitiline risk (2) Margus Kurm: Kenderi jutu kirjanduslikul väärtusel pole karistusõiguse seisukohast mingit tähendust (63) Olev Remsu: paavst ja patriarh kohtuvad. Mis on selle sündmuse tagamaad? (7) Aarne Mäe: ilma sadamata kaptenite küla (1) Juhtkiri: alati valus koondamine (1) Postimees 1927. aastal: õppelaenude piiramisest Kultuur Jaan Kaplinski: Inimene on osalt ikka saladus, ka iseendale (3) Arhitekt Veljo Kaasik- pöörde tekitaja (1) Suri legendaarne raamatuillustraator Siima Škop Ülo Vilimaa värskendas meie balletti Riigi kultuuri-, spordi- ja teaduspreemia laureaadid Sport Spordi lühiuudised Norra hooldemees aitas Kalev Ermitsa MK-sarja etapil 19. kohale Korraldajate kiirustamine pani Sildaru kehva seisu Pärn: tean, et sellistes oludes saab sõita Miks toimuvad X-mängud Euroopas? Tarbija Mustamäel alustab tööd meelelahutuskeskus Katse: kas sõita Piiterisse bussi või rongiga Tartu Promenaadi väljaku idee ootab oma aega Ülikool plaanib omaette oleku tube (1) Idaringi pikendus tõi kõnniteeootuse Haridusuurijad: sookvoodid on hilinenud Laval seguneb kaks kauget aega Noormehed jääpurjetavad läbi elu Meelelahutus Koomiks Sudoku

IT-mehe suur suu tõi talle kriminaalasja kaela

5 min lugemist
Padrunid. Foto on illustratiivne. FOTO: Toomas Huik / Postimees

«Sinuga, tatimull, kohtume südaööl sinu kodu uksel ja siis vaatame, kuidas elus asjad tegelikult käivad.» Umbes niisuguste sõnadega kostitas relvahuvilisest SMITi vanemtehnik teda töölt lahti lasta tahtnud ülemust. Ähvarduse tõsiduse tõttu korraldas politsei vanemtehniku kodus läbiotsimise ja leidis sealt mitusada ebaseaduslikku tulirelva padrunit.

Tellijale Tellijale

Eelmisel nädalal kriitilises valguses meedia tähelepanu alla sattunud siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse (SMIT) kaadri voolavus hakkab silma – mullu vahetus 280 töötajast tervelt 45 ja pettunuid jagub.

SMITi Tartu harukontori endine vanemtehnik Jaan Ojamets on üks vähestest, kes nõustub oma nime all rääkima sellest, kuidas SMIT ta vallandas. Aga ka sellest, et Tartu politseimajas, kus asub SMITi Tartu kontor, valitsevat paranoiline hirm kaitsepolitsei ees. Ta isegi lülitab vestluse alguses telefoni välja. «Varem on püütud mu telefoni sisse murda,» väidab ta.

11.02.2016 13.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto