Sisukord
Majandus
Tänane leht
12.02.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Eesti lühiuudised Esikülg 12. veebruar Tänavakraaklus on jõudnud parlamenti (2) IT-mehe suur suu tõi talle kriminaalasja kaela Tembeldati töökohal kapo nuhiks (10) Majandus Arvato lubab arendajatele tipp-palka Suurvallandamine Keilas: käis pauk ära ja oli vaikne (2) Majanduse lühiuudised Ettevõtjad: täna PKC, homme keegi järgmine (2) Välismaa Välismaa lühiuudised Gruusia välisminister: poliitilises mõttes on suhted Venemaaga endised NATO muudab inimkaubitsejate elu raskemaks (2) Tegevuskava Gruusiale ei paista Arvamus Veebikommentaarid Päeva karikatuur Andrus Karnau: haldusreformi poliitiline risk (2) Margus Kurm: Kenderi jutu kirjanduslikul väärtusel pole karistusõiguse seisukohast mingit tähendust (63) Olev Remsu: paavst ja patriarh kohtuvad. Mis on selle sündmuse tagamaad? (7) Aarne Mäe: ilma sadamata kaptenite küla (1) Juhtkiri: alati valus koondamine (1) Postimees 1927. aastal: õppelaenude piiramisest Kultuur Jaan Kaplinski: Inimene on osalt ikka saladus, ka iseendale (3) Arhitekt Veljo Kaasik- pöörde tekitaja (1) Suri legendaarne raamatuillustraator Siima Škop Ülo Vilimaa värskendas meie balletti Riigi kultuuri-, spordi- ja teaduspreemia laureaadid Sport Spordi lühiuudised Norra hooldemees aitas Kalev Ermitsa MK-sarja etapil 19. kohale Korraldajate kiirustamine pani Sildaru kehva seisu Pärn: tean, et sellistes oludes saab sõita Miks toimuvad X-mängud Euroopas? Tarbija Mustamäel alustab tööd meelelahutuskeskus Katse: kas sõita Piiterisse bussi või rongiga Tartu Promenaadi väljaku idee ootab oma aega Ülikool plaanib omaette oleku tube (1) Idaringi pikendus tõi kõnniteeootuse Haridusuurijad: sookvoodid on hilinenud Laval seguneb kaks kauget aega Noormehed jääpurjetavad läbi elu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Arvato lubab arendajatele tipp-palka

2 min lugemist
Arvato Financial Solutions’i ülemaailmne tegevjuht Michael Weinreich. FOTO: Erik Prozes

Rahvusvaheline finantsettevõte Arvato Financial Solutions avas eile Tallinnas Pärnu maanteel oma uue IT-arenduskeskuse ja on juba alustanud kümnete IT-töötajate otsinguid.

Tellijale Tellijale

«Otsime pidevalt uusi ideid, uusi tooteid ja uusi inimesi nende teostamiseks. See on üks põhjusi, miks me oleme täna siin, Eestis,» ütles Arvato Financial Solutionsi tegevjuht Michael Weinreich.

Tema sõnul jõudis ettevõte 2014. aasta lõpul järeldusele, et olemasolevast ressursist üle maailma paiknevates keskustes ei piisa, ning nõustajate abiga sai üsna kiirelt selgeks, et Eesti on Arvato jaoks esimene valik laienemiseks. Innovatsioon, ettevõtlikkus ja kultuuriline sobivus Saksamaa ja Põhjamaadega olid kolm Eestit iseloomustavat märksõna, mis said Weinreichi hinnangul siia arenduskeskuse loomisel määravaks.

11.02.2016 13.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto