Sisukord
Eesti
Tänane leht
12.02.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Eesti lühiuudised Esikülg 12. veebruar Tänavakraaklus on jõudnud parlamenti (2) IT-mehe suur suu tõi talle kriminaalasja kaela Tembeldati töökohal kapo nuhiks (10) Majandus Arvato lubab arendajatele tipp-palka Suurvallandamine Keilas: käis pauk ära ja oli vaikne (2) Majanduse lühiuudised Ettevõtjad: täna PKC, homme keegi järgmine (2) Välismaa Välismaa lühiuudised Gruusia välisminister: poliitilises mõttes on suhted Venemaaga endised NATO muudab inimkaubitsejate elu raskemaks (2) Tegevuskava Gruusiale ei paista Arvamus Veebikommentaarid Päeva karikatuur Andrus Karnau: haldusreformi poliitiline risk (2) Margus Kurm: Kenderi jutu kirjanduslikul väärtusel pole karistusõiguse seisukohast mingit tähendust (63) Olev Remsu: paavst ja patriarh kohtuvad. Mis on selle sündmuse tagamaad? (7) Aarne Mäe: ilma sadamata kaptenite küla (1) Juhtkiri: alati valus koondamine (1) Postimees 1927. aastal: õppelaenude piiramisest Kultuur Jaan Kaplinski: Inimene on osalt ikka saladus, ka iseendale (3) Arhitekt Veljo Kaasik- pöörde tekitaja (1) Suri legendaarne raamatuillustraator Siima Škop Ülo Vilimaa värskendas meie balletti Riigi kultuuri-, spordi- ja teaduspreemia laureaadid Sport Spordi lühiuudised Norra hooldemees aitas Kalev Ermitsa MK-sarja etapil 19. kohale Korraldajate kiirustamine pani Sildaru kehva seisu Pärn: tean, et sellistes oludes saab sõita Miks toimuvad X-mängud Euroopas? Tarbija Mustamäel alustab tööd meelelahutuskeskus Katse: kas sõita Piiterisse bussi või rongiga Tartu Promenaadi väljaku idee ootab oma aega Ülikool plaanib omaette oleku tube (1) Idaringi pikendus tõi kõnniteeootuse Haridusuurijad: sookvoodid on hilinenud Laval seguneb kaks kauget aega Noormehed jääpurjetavad läbi elu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tänavakraaklus on jõudnud parlamenti

6 min lugemist
Eiki Nestor. FOTO: Tairo Lutter

Riigikogu esimees Eiki Nestor tunnistab, et valitsusliidu osaliste vahel on erimeelsusi, ent kutsub neid lahendama ja teineteise suhtes end väljendama lugupidavamal moel, oma partnerit austades.

Tellijale Tellijale

Kui läinud aastal oli koalitsioonikõnelusi peetud juba kuu aega ja avalikkus ühtki selget sõnumit ei saanud, siis hakkas meedia muu parema puudumisel võrdlema kolme erakonnajuhi lipse. Teie kui tuntud varasem lipsupõlgur, kas riigikogu esimehe kohaga kaasas käiv lips ahistab teid kuidagi? Miks on tunne, et aegade ühest edukamast ja kauaaegsemast saadikust on saanud vagur lipsuori?

Amet seab piirid. Eks me püüa riigikogu juhatuses hoida neutraalsust ja vaadata, et vähemuste õigused on tagatud ka riigikogu saalis. Seetõttu oleme täiesti teadlikult vähem aktiivsed riigikogu saalis, mis puudutab kõnesid, poliitilisi vaidlusi, ja avalikkuse ees samamoodi.

11.02.2016 13.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto