N, 1.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Valitsuse sõbrapäev

Mart Juur
, Postimees
Valitsuse sõbrapäev
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: AFP / Scanpix

From: taavi.roivas@valitsus.ee

To: valitsus@valitsus.ee

Subject: Peenhäälestus sõbrapäevaks

Head kolleegid. Tervitusi eralennuki pardalt, mis toob mind ülehelikiirusel kodumaale pärast inspireerivat tööpaeva Brüsselis. Kulminatsiooniks kujunes erakordselt õnnestunud

selfie Angela Merkeliga. Panin pildi Twitterisse, vaadake ja imetlege. Aga mitte sellest ei tahtnud ma praegu rääkida. Pühapäev on valentinipäev. Tähistame sõpruse ja armastuse pidupäeva väärikalt. Tuletame meelde, mis meid ühendab, ja unustame, mis lahutab. Näitame Edgar Savisaarele, et valitsus on ühtne ja tugev nagu minu armsa Luisa laotud puuriit. Laigime homme üksteise postitusi sotsiaalmeedias, jätame ajalehtedele kompra kolleegide kohta saatmata, ärme näpi koalitsioonilepingut. Üks päev aastas pole seda ju palju tahetud? Nagu ütleb Andrus Ansip: sõprus on nagu püksi pissimine, kõik näevad seda, aga ainult sina tunned selle tõelist soojust.

Märksõnad
Tagasi üles