Sisukord
Autosport
Tänane leht
17.02.2016
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Maksuametnik jagab soovitusi tuludeklaratsiooni täitmiseks (2) Kommunismiohvrite memoriaali küsimus on endiselt lahtine Õiguskomisjon arutab kooseluseaduse tulevikku järgmisel nädalal Õpetajad otsivad üha sagedamini õigust töövaidluskomisjonist (1) Aukodanike nimetamine tekitab Tartus erimeelsusi Energia avastuskeskuses näeb Maa aardeid Taastusraviasutused vihastasid riigi peale Riik avaldas tänu elupäästjatele Eesti lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised Suhtelises vaesuses elab iga viies Ida-Virumaa jääks Venemaa tuumaõnnetuse ees kaitsetuks (5) Välismaa Venemaa meediakanalid vahetasid omanikke Välismaa lühiuudised Saatjata alaealiste üksildane elu Rootsis (2) Seksuaalõpe saab pagulasnoorte integratsiooni osaks Jatsenjuk jäi veel ametisse Arvamus Ott Lumi: liidri igatsus (1) Taavi Minnik: vihased inimesed Ameerikas (6) Veebikommid Erkki Bahovski: Moskva külm või kuum sõda? Juhtkiri: Kumu edu ja sünnivalud Postimees 1939. aastal: «saapatööstur» ehitas kellassepale õhulosse Margus Punab: klassikaline peremudel on ammu mittetoimiv, perekonnaseadus arvestagu sellega (11) Kultuur Kumul on täna sünnipäev, seda ei juhtu iga päev Kolm tööd Kumu uuelt püsiekspositsioonilt Sport Spordi lühiuudised Vaimne puhkus harrastajana WRC-sarjas kihutades Süüria revolutsiooni laulev väravavaht Eesti kordab Rio olümpial ajaloolist saavutust Tehisjalaga kaugushüppaja võib Rios tavasportlastelt kulla röövida (1) Tallinn Inglise kolledži sihtasutus jätkab lastevanematelt annetuste nõudmist Kommunismiohvrite memoriaali küsimus on endiselt lahtine Tarbija Vähihaige ei pea enam valu kannatama (2) Katse: kui tõhus on eestlaste leiutatud taskuapteek? Tartu Hüvasti, Rock! Tere tulemast, Postimees! Aukodanike nimetamine tekitab Tartus erimeelsusi (6) Lasteaiad võtsid suusakooli hästi vastu Osa raamatukogude tööajast kulub tarbetutest köidetest vabanemiseks Raamatuid päästab hukust teisele ringile minek Tänavail vuravad peagi elektrirattad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vaimne puhkus harrastajana WRC-sarjas kihutades

3 min lugemist
Mait Maarend ja Mihkel Kapp Rootsis kihutamas. FOTO: Timo Anis

Peatselt oma 46. sünnipäeva tähistavale Mait Maarendile on autod alati meeldinud. Päris noore mehena osales ta vigursõiduvõistlustel, kuid autospordiga tõsisemaks tegelemiseks polnud toona aega ega võimalust. Kolm ja pool aastat tagasi kuulis ta, et üks tuttav plaanib oma ralliautot müüa. Selleks ajaks olid tekkinud ka võimalused ning Maarend ostis masina endale.

Tellijale Tellijale

Koos kaardilugeja Mihkel Kapiga on ta peale koduste rallide osalenud juba ka kuuel MM-rallil. Veteranieas tippu jõudmisest nad ei mõtle – eesmärgid on lihtsamad. «Sõidan mõtteliselt võidu iseendaga, et oma oskusi parandada,» lausus möödunud nädalavahetusel Mini WRCga Rootsi rallil osalenud ja kokkuvõttes 34. koha saanud Maarend.

Pärast ralliauto ostmist on Maarend osalenud N-rühma Mitsubishiga kõigil kodustel rallidel. WRC-sarjas võimsama masinaga kihutamine pakub aga hoopis vägevama elamuse. Mullu sõitis ta tippvõistlustel Ford Fiesta R5-ga, tänavu proovis esimest korda WRC-autot.

16.02.2016 18.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto