Sisukord
Tallinn
Tänane leht
17.02.2016
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Maksuametnik jagab soovitusi tuludeklaratsiooni täitmiseks (2) Kommunismiohvrite memoriaali küsimus on endiselt lahtine Õiguskomisjon arutab kooseluseaduse tulevikku järgmisel nädalal Õpetajad otsivad üha sagedamini õigust töövaidluskomisjonist (1) Aukodanike nimetamine tekitab Tartus erimeelsusi Energia avastuskeskuses näeb Maa aardeid Taastusraviasutused vihastasid riigi peale Riik avaldas tänu elupäästjatele Eesti lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised Suhtelises vaesuses elab iga viies Ida-Virumaa jääks Venemaa tuumaõnnetuse ees kaitsetuks (5) Välismaa Venemaa meediakanalid vahetasid omanikke Välismaa lühiuudised Saatjata alaealiste üksildane elu Rootsis (2) Seksuaalõpe saab pagulasnoorte integratsiooni osaks Jatsenjuk jäi veel ametisse Arvamus Ott Lumi: liidri igatsus (1) Taavi Minnik: vihased inimesed Ameerikas (6) Veebikommid Erkki Bahovski: Moskva külm või kuum sõda? Juhtkiri: Kumu edu ja sünnivalud Postimees 1939. aastal: «saapatööstur» ehitas kellassepale õhulosse Margus Punab: klassikaline peremudel on ammu mittetoimiv, perekonnaseadus arvestagu sellega (11) Kultuur Kumul on täna sünnipäev, seda ei juhtu iga päev Kolm tööd Kumu uuelt püsiekspositsioonilt Sport Spordi lühiuudised Vaimne puhkus harrastajana WRC-sarjas kihutades Süüria revolutsiooni laulev väravavaht Eesti kordab Rio olümpial ajaloolist saavutust Tehisjalaga kaugushüppaja võib Rios tavasportlastelt kulla röövida (1) Tallinn Inglise kolledži sihtasutus jätkab lastevanematelt annetuste nõudmist Kommunismiohvrite memoriaali küsimus on endiselt lahtine Tarbija Vähihaige ei pea enam valu kannatama (2) Katse: kui tõhus on eestlaste leiutatud taskuapteek? Tartu Hüvasti, Rock! Tere tulemast, Postimees! Aukodanike nimetamine tekitab Tartus erimeelsusi (6) Lasteaiad võtsid suusakooli hästi vastu Osa raamatukogude tööajast kulub tarbetutest köidetest vabanemiseks Raamatuid päästab hukust teisele ringile minek Tänavail vuravad peagi elektrirattad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Inglise kolledži sihtasutus jätkab lastevanematelt annetuste nõudmist

3 min lugemist
Tallinna Inglise kolledž FOTO: Marina Puškar

Harju maavanemale laekus taas kaebus inglise kolledži lapsevanemalt, kes kurdab, et temalt nõutakse õppetoetust 400 eurot aasta eest.

Tellijale Tellijale

Ometigi on nii õiguskantsler kui ka riigikontroll leidnud, et lastevanematelt süsteemselt raha küsimine kooli õppetegevuse jaoks on taunitav.

Nimelt kirjutas inglise kolledži juures tegutsev Kaasaegse Kooli SA lapsevanemale kirja, et 2015/2016. õppeaasta toetuste kogumine sihtasutusele algas juba juulis, soovitusliku rahalise summana 400 eurot õppeaasta kohta. Kuna lapsevanem Kaasaegse Kooli SA-le seda raha ei maksnud, sai ta tänavu 21. jaanuaril meeldetuletuse, milles on kirjas: «Saadan teile edasi kooli sihtasutuse kirja, kuna ei ole teie perelt veel tagasisidet saanud õppetoetuse maksmise kohta.» Lisaks on e-posti aadress, kuhu tuleks teada anda, kui sel õppeaastal ei ole majanduslikult võimalik annetust kas osaliselt või täielikult teha.

16.02.2016 18.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto