Sisukord
Tervis
Tänane leht
17.02.2016
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Maksuametnik jagab soovitusi tuludeklaratsiooni täitmiseks (2) Kommunismiohvrite memoriaali küsimus on endiselt lahtine Õiguskomisjon arutab kooseluseaduse tulevikku järgmisel nädalal Õpetajad otsivad üha sagedamini õigust töövaidluskomisjonist (1) Aukodanike nimetamine tekitab Tartus erimeelsusi Energia avastuskeskuses näeb Maa aardeid Taastusraviasutused vihastasid riigi peale Riik avaldas tänu elupäästjatele Eesti lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised Suhtelises vaesuses elab iga viies Ida-Virumaa jääks Venemaa tuumaõnnetuse ees kaitsetuks (5) Välismaa Venemaa meediakanalid vahetasid omanikke Välismaa lühiuudised Saatjata alaealiste üksildane elu Rootsis (2) Seksuaalõpe saab pagulasnoorte integratsiooni osaks Jatsenjuk jäi veel ametisse Arvamus Ott Lumi: liidri igatsus (1) Taavi Minnik: vihased inimesed Ameerikas (6) Veebikommid Erkki Bahovski: Moskva külm või kuum sõda? Juhtkiri: Kumu edu ja sünnivalud Postimees 1939. aastal: «saapatööstur» ehitas kellassepale õhulosse Margus Punab: klassikaline peremudel on ammu mittetoimiv, perekonnaseadus arvestagu sellega (11) Kultuur Kumul on täna sünnipäev, seda ei juhtu iga päev Kolm tööd Kumu uuelt püsiekspositsioonilt Sport Spordi lühiuudised Vaimne puhkus harrastajana WRC-sarjas kihutades Süüria revolutsiooni laulev väravavaht Eesti kordab Rio olümpial ajaloolist saavutust Tehisjalaga kaugushüppaja võib Rios tavasportlastelt kulla röövida (1) Tallinn Inglise kolledži sihtasutus jätkab lastevanematelt annetuste nõudmist Kommunismiohvrite memoriaali küsimus on endiselt lahtine Tarbija Vähihaige ei pea enam valu kannatama (2) Katse: kui tõhus on eestlaste leiutatud taskuapteek? Tartu Hüvasti, Rock! Tere tulemast, Postimees! Aukodanike nimetamine tekitab Tartus erimeelsusi (6) Lasteaiad võtsid suusakooli hästi vastu Osa raamatukogude tööajast kulub tarbetutest köidetest vabanemiseks Raamatuid päästab hukust teisele ringile minek Tänavail vuravad peagi elektrirattad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Taastusraviasutused vihastasid riigi peale

5 min lugemist
Ahti Kallaste on rehabilitatsiooniasutuste liidu juht ning peamiselt lastele, aga ka täiskasvanutele meditsiinilist taastusravi ja toimetulekut pakkunud Adeli Eesti rehabilitatsioonikeskuse juhataja. FOTO: Tairo Lutter

Veebruari keskpaigaks olid rehabilitatsiooniasutused sotsiaalkindlustusameti peale juba täitsa vihased, sest amet venitas arvete tasumisega, kuid viivituse põhjusest või sellest, et viivitus võib tekkida, teada ei andnud ja ette ei hoiatanud. Isegi sotsiaalameti vastavad töötajad polnud kuulnud, mis toimub.

Tellijale Tellijale

«Palgapäev lähenes, olime arvestanud, et raha tuleb, nagu peab, aga probleemidest suvatses ameti juhtkond teavitada alles siis, kui hakkasime ise küsima,» ütles rehabilitatsiooniasutuste liidu juht, Adeli Eesti rehabilitatsioonikeskuse juhataja Ahti Kallaste.

«Ameti juhtkonnale oli probleem juba poolteist nädalat teada olnud. Asi ei ole üldse selles, et arvete tasumine hiljaks jäi – uue süsteemi käivitamisel võib juhtuda –, aga miks probleemidest ei teatatud?» oli Kallaste pahane. «Küsimus on hoiakus. Miks meiega ei räägita, kas me polegi partnerid?»

16.02.2016 18.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto