Sisukord
Sport
Postimees
18.02.2016
Eesti Palju õnne Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Okupatsioonide muuseumist saab Vabamu (1) Raplamaa sünnipäevapeol tarbisid lapsed narkootikume Minister lubab ravijärjekorra lühenemist järgmisel aastal (1) Karin Tammemäe soolod Selgusid parimad maakonnalehtedes ilmunud lood Koristustalgud Keskerakonnas (3) Põhja-Tallinna vanem sai päevapealt sule sappa Eesti lühiuudised Kasel mahl juba liigub (1) Esikülg 18. veebruar Majandus Majanduse lühiuudised Talleggi munadest sai ajalugu 500-eurosed kaovad ilmselt peagi käibelt Välismaa Hiina näitab ameeriklastele musklit Välismaa lühiuudised Sarkozy presidendiunelm sai tõsise löögi Arvamus Merle Jääger: hoolivad lapsevanemad, tutvustagem lastele joodikueetikat (16) Rivo Noorkõiv ja Mikk Lõhmus: osavald pole võluvits (2) Toomas Uibo: Martini kinnas Eesti lennundusele (1) Kaido Pihlakas: millist jumalat teenib Eesti Odini sõdalaste ühendus? (11) Marti Aavik: äkki me polegi nii kurjad? (17) Päeva karikatuur Postimees 1994. aastal: Jüri Luik rääkis Riigikogus Eesti välispoliitika põhimõtetest Juhtkiri: laste mäng Kultuur President Päts dokumentaalfilmis «Tants vanakuradi vanaemaga» Hell unistuse laul Sport Spordi lühiuudised Balta ületas Stockholmis sise-MMi normi Tippvormis Klopp imes ruumi õhust tühjaks Tõnu Tõniste tuli EOK valimismängu tugeva kaardina PSG sai vajaliku võidu, Chelsea hinnalise värava Tallinn Karin Tammemäe soolod Põhja-Tallinna vanem sai päevapealt sule sappa Tarbija Näitus jutustab koduköögi loo kolmekümnendatest kaasajani AK Marti Aavik: äkki me polegi nii kurjad? (17) Tartu Mehaanikafirma koondub Tartusse (1) Forum Cinemas plaanib uut kino Eakad inimesed jäid seltskonnatantsuõhtust ilma Jääaja keskuse uuenenud näitus kutsub lumekoopasse Kultuurikandjad pälvisid tunnustuse Galerii: Nina külas kõrguvad jälle jäämäed Galerii: Västar, rüsa, hauskar ja männad Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Tõnu Tõniste tuli EOK valimismängu tugeva kaardina

3 min lugemist
Tõnu Tõniste FOTO: Arno Saar / Õhtuleht

Eesti Olümpiakomitee (EOK) presidendi valimistel läheb asi põnevaks: jahtklubide liit esitas Eesti spordi tähtsaima juhi kohale tugeva kandidaadi, olümpiamängudelt kaks medalit võitnud Tõnu Tõniste. 48-aastane endine tipppurjetaja on veendunud, et kandideerimiseks vajaliku 15 EOK liikme toetushäält on tal koos, töö käib hoopis lõpphääletuse häälte nimel.

Tellijale

Tõniste kandideerimine võis nii mõnelegi konkurendile tulla halva uudisena, kuna kõigi toetuseks ei pruugi EOK liikmete hääli jaguda. Eelkõige võib see mõjutada sarnaselt Tõnistega endise tippsportlase Erki Noole, aga miks mitte ka Jüri Ratase võimalusi  – viimane pole veel ametlikult oma kandideerimisest teatanud. Pealegi on juba praegu kuulda, et mõnigi EOK liige on lubanud oma häält kahele või koguni kolmele kandidaadile, ning keegi ei saa olla kindel, kelle kasuks lõpuks otsustatakse.

Tõniste sõnul oli EOK presidendiks kandideerimine põhjalikult läbi kaalutud otsus. «Juba eelmiste valimiste ajal tundsin kandideerimiseks survet, seekord oli see aga veel suurem,» rääkis ta ja lisas, et viivitas kandideerimisest teatamisega isiklikel põhjustel. «Presidendiks saamine muudab elu kardinaalselt ning seepärast arutasin seda põhjalikult kodus ja tööl. Viivitamisega tegin mõneti oma elu keerulisemaks – need, kes varem teatasid, said püüda kergemaid hääli.»

17.02.2016 19.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto