P, 28.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Selgusid parimad maakonnalehtedes ilmunud lood

Postimees
Facebook Twitter
Comments
Ajalehed.
Ajalehed. Foto: Toomas Huik

Eesti Ajalehtede Liidu (EALL) žürii valis välja mullu maakonnalehtedes ilmunud parima uudise, arvamuse ja olemusloo nominendid.

Uudise kategooria nominendid on Aarne Mäe Virumaa Teatajas ilmunud uudisega «Ema võitles oma lapsele kodakondsuse, taludes viis aastat alandusi ja ähvardusi», Katre Pilvinski Sakalas ilmunud looga «Suur osa Priit Toobali kuluhüvitisest seisab kanistrites» ning Rannar Raba Sakalas ilmunud lugudega «Koolitoidust vaatab vastu säilitusainesse kastetud kartul» ja «Viljandlaste nurin muudab Eesti koolitoidu puhtamaks».

Arvamuse nominendid on Erik Gamzejev Põhjarannikus ilmunud looga «Viin on liiga odav», Aarne Mäe Virumaa Teatajas ilmunud looga «Püha Edgari kiusamine», Marko Suurmägi Sakalas ilmunud looga «Viha ja häbi» ning Roman Vikulov Viru Prospektis ilmunud looga aktsiisitõusu mõjust Ida-Virumaale.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles