P, 2.04.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Nii ja naa

Margus Haav
, Sakala ajakirjanik
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Bloc Party- Hymns
Bloc Party- Hymns Foto: Kuvatõmmis

Bloc Party

Hymns

Infectious

Hinne: 3

«Hymns» ei ole midagi nii nakatavalt võimsat, kui oli Bloc Party debüüt «Silent Alarm» (2005) või isegi selle mõtteline, kuid veidi nõrgem järg «A Weekend in the City» (2007). Teisalt aga pole ka päris nii nõrk nagu «Intimacy» (2008) või selle veel õõnsam jätk «Four» (2012).

Kahe uue liikmega noorendatud bänd on vaeva näinud küpsema ja elektroonilisema saundi leidmisega, vahel kõmiseb foonil isegi dubstep’ilikult sügavaid basse, aga tundub siiski, et päris tantsualbum see nagu pole. Bändi pealiku ja laulja Kele Okereke, kes andis paari aasta eest välja ka ilma erilise tähelepanuta jäänud, kuid korraliku sooloaolbumi «Trick», vokaal on oma parimatel hetkedel endiselt jätkuvalt jõuline ja sugestiivne, aga sageli on see millegipärast pressitud tagaplaanile. Arusaamatu temp, seda enam, et muusika ei tule kuidagi järele.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles