Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Postimees katkestas Savisaart toetava kampaania avaldamise

Edgar Savisaar reklaamiplakatil. FOTO: Teet Malsroos/Õhtuleht

Tallinna abilinnapead edastasid eile avaliku kirja, milles paluvad selgitust, miks Delfi ja Postimees katkestasid Edgar Savisaart toetava rohelise lindi kampaania avaldamise. Postimees otsustas kampaania katkestada, kuna see on vastuolus hea tava ja elementaarsete ühiskondlike väärtushinnangutega.

Tellijale Tellijale

«Oleme Delfilt ja Postimehelt reklaamiagentuuri vahendusel tellinud Edgar Savisaart toetava rohelise lindi kampaania ja saime esiteks Delfi ning hiljem ka Postimehe toimetuselt teated, et reklaami edasisest avaldamisest on keeldutud. Eesti Vabariigi kodanike, reklaamitellijate ja Tallinna abilinnapeadena soovime saada oluliselt põhjalikumat selgitust ja oma seisukohtade avaldamist kampaania katkestamise kohta,» seisis abilinnapeade pöördumises.

Abilinnapeade sõnul on rohelise lindi kampaania kodanikuinitsiatiiv, et toetada Edgar Savisaart ebaõiglases ja kaugelt ebaproportsionaalses kohtlemises.

19.02.2016 22.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto