Sisukord
Arvamus
Postimees
27.02.2016
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Priiuse paraad (7) Jääkarude pidupäev Esikülg 27. veebruar Postimees rikkus head ajakirjandustava Paroolikaartide päevaliimiit väheneb veelgi Järelhüüdeid Eri Klasile Päästeameti juht: Menkov rikkus ametnikueetikat EASi raha säästab lipupäeval ronimisest (3) Eesti lühiuudised Nii see läks... Tagakülg In memoriam Eri Klas Majandus Naeratav härra Gaas Välismaa Obama üritab kurikuulsat vanglat sulgeda Kreeka ja Austria tüli süveneb Mässuline Boris Välismaa lühiuudised Kremli meedia ei jäta ühtki võimalust kasutamata (12) Arvamus Postimees 1996. aastal: asekantsler Elvo Priks esitas lahkumisavalduse Mässuline Boris Päeva karikatuur Priiuse paraad (7) Naeratav härra Gaas Juhtkiri: maestro lahkumine Intensiivselt unikaalne Marti Aavik: «aga Poska…» (2) Arvamusliider Madis-Ulf Regi: minu päevik 2016 (2) Margus Kruut: viime ajaloolise susla koju! (2) Peeter Langovitsi tagasivaade: teenetemärk Eesti tunnustajale Kultuur Nii see läks... Aja auk. Tänava lõpus asub südamevalu hotell Luulehetk – hetk luules Nädala plaat. Universumi põhiväärtused On aeg meenutada Habemega falsett Plaat, mis vajaks rohkem lehmakella Põnevam kui Drake Nad loodavad, et saavad sellest üle Joonistatud ajaraisk Sport Nool kandideerib EOK presidendiks Spordi lühiuudised 27.02 Postimees X-mängudel: Sildaru hirmutav, kuid vajalik kogemus Oslos Postimees X-mängudel: Sildaru kolmas meelisala olümpiaprogrammi ei mahu Blatteri järeltulija lubab FIFAs korra majja lüüa Rapla korvpalliklubi kõnnib rahaliselt noateral Tarbija Soodustused suurendavad tööga rahulolu AK On aeg meenutada Aja auk. Tänava lõpus asub südamevalu hotell Plaat, mis vajaks rohkem lehmakella Nädala plaat. Universumi põhiväärtused Põnevam kui Drake Habemega falsett Väike pood keldris Mugavus­pagulased tähistasid vabariigi aastapäeva Viimane veerg Enne ja pärast häälemurret Ununema kippuv mälu Arter Keelte tundmisest Roosiaia kuninganna sünnipäev Presidendiballi pärlid Ieva Ilves: naer ühendab meid (2) Nad tulid Eestile appi. Mis neist on saanud? (6) Mart Müürisepp: lolliks ei karda ma jääda Kogu perega valimiskarussellil (2) Baltimaade ühtsus Bauska moodi Tartu Ieva Ilves: naer ühendab meid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1996. aastal: asekantsler Elvo Priks esitas lahkumisavalduse

1 min lugemist

Kaitseministeeriumi asekantsler Elvo Priks, keda süüdistatakse koostöös Vene luurega, esitas eile lahkumisavalduse.

Minu au taastamine on veninud liiga pikale ning see võib kahjustada kaitseministeeriumi huve, põhjendas Priks lahkumisavalduse esitamist.

Seni pole kaitseminister Andrus Öövel Priksi lahkumisavaldusele vastanud.

Ekspeaminister Mart Laar süüdistas jaanuaris Priksi selles, et ta on olnud NSV Liidu sõjaline nõuandja välismaal, tegutsenud TPI sõjalise õpetuse kateedris ning töötanud koos praeguse Venemaa sõjaväeatašeega Eestis Anatoli Tšižikoviga.

Riigikogu nõunik Juhan Värk väitis veebruaris avalikuks tulnud salajases ettekandes, et Priks on GRU agent. Kaitsepolitsei juhtkond on Riigikogu nõuniku väitel korduvalt palunud kaitseminister Öövelil Priks vallandada.

Priks eitab kõiki süüdistusi koostöö kohta Tšižikoviga ja Vene luurega. «Minu vastu esitatud süüdistused on laim,» kinnitas ta. Priks teatas, et kaalub kohtusse tsiviilhagi esitamist nõunik Värgi vastu, et kaitsta oma au ja väärikust.

Priks ütles, et ta kaalus kohtusse kaevata ka Eesti Päevalehe, mis kirjutas jaanuaris esimesena kaitsepolitsei allikatele toetudes Priksi võimalikust seotusest Vene luurega. «Juristi soovitusel loobusin siiski sellest,» lausus Priks.

BNS

27.02.1996

Seotud lood
    26.02.2016 29.02.2016
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto