Sisukord
Kultuur
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (7) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (10) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (2) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust (2) Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid (2) Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus (1) Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (3) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot (7) Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi (1) Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kunstist ja mitte ainult lennujaamadest

2 min lugemist
Sigrid Viir, seeria «Sweet Smiles and Golf Clubs». FOTO: Repro

Näitusel «International Fun» on eksponeeritud viie välismaa ning kuue eesti kunstniku teoseid. Võrdlusmomendina kannab välja kohalikele kunstnikele omane meisterlikult hoolas materjalikäsitsus versus välismaa autorite nupukad ready-made reprodutseerimislahendused. Näitus püstitaks justkui küsimuse, kuidas olla rahvusvahelise profiiliga kunstnik ja asjast veel ka lõbu tunda.

Tellijale

Galeriist on sedakorda saanud  pind, milles samamoodi kui lennujaama reisiterminalis õhkutõusu oodata ning ajaviiteks tax-free-poest läbi astudes näha kunstnikke ja nende teoseid.

Külastajat juhatatakse ruumis läbi erinevate tsoonide. Kohe vasakut kätt näeme esimesena Paranoia kirjastuse muuseumipoe nurka, kus jalutamisest väsinud inimene saab jalga puhata. Esirindelt leiame veel Michèle Pageli pagulaskriisi turvatsooni, mis suhestub ruumi keskmesse paigutatud Flo Kasearu libastumisohtliku (tragi)koomilise versiooniga Euroopa Liidu lipust.

17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto