Sisukord
Korvpall
Postimees
26.02.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Päästeamet vallandab paraadi mõnitanud rühmapealiku Kuritegude arv Tallinnas vähenes kümnendiku võrra Pärnu uus bussijaam sai ehitusloa Õpetajate keskmine palk kerkis uude sajasse Läbimängud paberil Trikimootorratturit mälestati rehvide suitsedes Eesti lühiuudised Hüpokoera tuleb koolitada ilma temalt liigset kuulekust nõudmata Fantoomtöötaja Tallinna Sadamas (2) Suhkruhaigete laste elu hakkavad päästma koerad (1) Esikülg 26.02 Majandus Gaasituru osalised peavad Hanschmidti plaane liiga optimistlikuks Majanduse lühiuudised Riigikeele nõue silme alt ära - piinlik kinnimätsimine ja populism? (11) Välismaa Välismaa lühiuudised Elu Donetski rindelinnas: relvarahu siin ei kehti (4) Arvamus Mart Raudsaar: ajaloo ja prohveti õppetunnid (4) Taavi Minnik: NATO kapitulatsioon (8) Jarmo Mäkelä: NATO uks on Soomele kinni (2) Ilmar Raag: Venemaa ja meie inimesed (3) Päeva karikatuur Juhtkiri: põlistatud umbkeelsus Postimees 1913. aastal: Eesti laulu kaitseks Barbi Pilvre: soolise võrdõiguslikkuse põhiküsimus – hoolitsemine kui töö ja selle hind (12) Kultuur Loomingu Raamatukogu – täiesti unikaalne nähtus Sport City jõudis kaheksa hulka pääsemisele lähedale Spordi lühiuudised MM-pronksi võitnud Ilves: tahtnuks kirkamat medalit Südilt võidelnud Augsburgi kukutas üks õnnetu hetk Eesti koondise mängijad süüdistavad: treener töötas purjuspäi Ikka sama seis: Eesti jääb naabritele alla Kalev teab, kuidas Rocki vastu mängida Kõrgete sihtidega Cretu jätkab koondise eesotsas Tallinn Kuritegude arv Tallinnas vähenes kümnendiku võrra Infopuudus sunnib reisijaid Balti jaamas perroonilt perroonile jooksma (1) Tarbija Arezzo – võluv pärl Toscanas Kulinaarsed katsumused Calabrias (1) Tartu 350 iluuisutajat soovib võitu Kas Oudekki Loone tõukab Aadu Musta troonilt? (9) Kääriku spordibaasist sai kultuurimälestis Juuksurineiud tegid tublit tööd Toomas Erikson: papp on kodumasin, kes oskab rituaali (3) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti koondise mängijad süüdistavad: treener töötas purjuspäi

3 min lugemist
Eesti rahvusnaiskond EM-valikmängul. Treenerid vasakult: Jaanus Levkoi, Heino Rebane ja Timo Oja. FOTO: Siim Semiskar

Pärast Prantsusmaa ja Eesti naiste korvpallikoondise kohtumist Euroopa meistrivõistluste valiksarjas väitis mitu koondislast, et naiskonna sisekliimaga pole kõik korras. Korvpallurid ütlesid, et abitreener Heino Rebane oli viimati esmaspäevases trennis joobnud – sellest võis nende sõnul aru saada nii lõhnast kui ka tema käitumisest. Postimees vestles nelja koondislasega, kes ei soovinud oma nime avalikustada, ent kinnitasid kõik, et probleeme on pidevalt.

Rebane ise ütles telefonivestluses, et sellised süüdistused on talle täiesti arusaamatud, ning kahtlustas, et ajakirjanik teeb temaga halba nalja.

Tellijale Tellijale

«Kas see on tüngakõne? Kuidas ma saan kindel olla, et te olete see, kelle väidate end olevat,» on tema esimesed sõnad, kui helistan. Ütlen seepeale uuesti, et olen Postimehe ajakirjanik, ja selgitan, miks ma helistan.

«Kellelt selline info pärineb?»

«Koondise mängijatelt.»

«Ühelt?»

«Ei, mitmelt.»

25.02.2016 27.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto