Sisukord
Kultuur
Postimees
27.02.2016
Eesti Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Jääkarude pidupäev Esikülg 27. veebruar Priiuse paraad (7) Paroolikaartide päevaliimiit väheneb veelgi Järelhüüdeid Eri Klasile Päästeameti juht: Menkov rikkus ametnikueetikat EASi raha säästab lipupäeval ronimisest (3) Eesti lühiuudised Mälumäng Postimees rikkus head ajakirjandustava Nii see läks... Toidupank katab supiköökide laua Majandus Naeratav härra Gaas Välismaa Obama üritab kurikuulsat vanglat sulgeda Kreeka ja Austria tüli süveneb Mässuline Boris Välismaa lühiuudised Kremli meedia ei jäta ühtki võimalust kasutamata (12) Arvamus Mässuline Boris Päeva karikatuur Priiuse paraad (7) Naeratav härra Gaas Juhtkiri: maestro lahkumine Intensiivselt unikaalne Marti Aavik: «aga Poska…» (2) Arvamusliider Madis-Ulf Regi: minu päevik 2016 (2) Margus Kruut: viime ajaloolise susla koju! (2) Peeter Langovitsi tagasivaade: teenetemärk Eesti tunnustajale Marko Mihkelsoni essee: usutav unistus ühtsest Põhjalast (7) Kultuur Aja auk. Tänava lõpus asub südamevalu hotell Nädala plaat. Universumi põhiväärtused On aeg meenutada Habemega falsett Plaat, mis vajaks rohkem lehmakella Põnevam kui Drake Nad loodavad, et saavad sellest üle Joonistatud ajaraisk Ununema kippuv mälu Harper Lee mälestuseks: ainult õiglus on igavene (1) Sport Nool kandideerib EOK presidendiks Spordi lühiuudised 27.02 Postimees X-mängudel: Sildaru hirmutav, kuid vajalik kogemus Oslos Postimees X-mängudel: Sildaru kolmas meelisala olümpiaprogrammi ei mahu Blatteri järeltulija lubab FIFAs korra majja lüüa Rapla korvpalliklubi kõnnib rahaliselt noateral Tarbija Soodustused suurendavad tööga rahulolu AK On aeg meenutada Aja auk. Tänava lõpus asub südamevalu hotell Plaat, mis vajaks rohkem lehmakella Nädala plaat. Universumi põhiväärtused Põnevam kui Drake Habemega falsett Väike pood keldris Mugavus­pagulased tähistasid vabariigi aastapäeva Viimane veerg Enne ja pärast häälemurret Ununema kippuv mälu Marko Mihkelsoni essee: usutav unistus ühtsest Põhjalast (7) Leegion nimega Eco Arter Keelte tundmisest Roosiaia kuninganna sünnipäev Presidendiballi pärlid Ieva Ilves: naer ühendab meid (2) Nad tulid Eestile appi. Mis neist on saanud? (6) Mart Müürisepp: lolliks ei karda ma jääda Kogu perega valimiskarussellil (2) Baltimaade ühtsus Bauska moodi Tartu Ieva Ilves: naer ühendab meid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Habemega falsett

1 min lugemist
Jack Garratt- Phase FOTO: Kuvatõmmis

Jack Garratt

Phase

Universal / Island

Hinne: 3

Tellijale Tellijale

Buckinghamshire’ist pärit Jack Garratt proovis juba 13-aastasena pääseda noorte Eurovisioonile Ühendkuningriiki esindama, aga ei saanud. Üksteist aastat hiljem oli ta BBC Sound of 2016 ja BRITs’ Critics’ Choice Awardi võitja. Nädala alguses ilmunud debüütalbumile olid sestap päris kõrged ootused, seda enam, et albumit ette kuulutanud singlilood «Surprise Yourself» ja «Fire» olid kirglikud, hingestatud, originaalsed ja isikupärased, kõrv jäi kohe peale.

Garratti debüütalbum «Phase» tervikuna on küll päris hea, kuid samas ka pisike pettumus. Pihus olnud kõvad trumbid mängiti välja natuke valesti ja tulemuseks on uus Ed Sheerani kloon. Mitte et ma tahaks Ed Sheerani kohta midagi halba öelda. Multiinstrumentalist ja produtsent Garratt on oma olemuselt justkui pop-folk-ballaadimees, aga «Phase» sisaldab praktiliselt kõike trendikat, alates klaveriballaadidest ning lõpetades kohustuslike elementidega massi-dubstep’ist ja staadioni-EDM-ist. Moodsa hipsterihabemega falsett Garratt on kindlasti andekas, kuid «Phase» kipub millegipärast maksma ülemäära suurt lõivu liiga universaalsele mudelile ning alluma kindlatele klišeedele, mis on  oma etteaimatavuses üsna igavad.

26.02.2016 29.02.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto