L, 23.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tartu Ülikool ja Eesti Meedia alustavad koostööd

Jaan Olmaru
, reporter
Facebook
Comments
Eesti Meedia juhatuse esimees Sven Nuutmann (vasakul) ja Tartu Ülikooli rektor Volli Kalm allkirjastasid eile koostöölepingu.
Eesti Meedia juhatuse esimees Sven Nuutmann (vasakul) ja Tartu Ülikooli rektor Volli Kalm allkirjastasid eile koostöölepingu. Foto: Kristjan Teedema

Tartu Ülikooli rektor Volli Kalm ja Eesti Meedia juhatuse esimees Sven Nuutmann allkirjastasid eile koostöökokkuleppe, mille tulemusena peaks ülikooli tegevused jõudma Eesti Meedia kanalite kaudu inimestele veelgi lähemale.

Lepingu järgi on osapoolte ühine huvi edendada Tartu Ülikooli teadus- ja arendustegevust, õppetööd, Eesti Meedia personali täiendõpet ning panustada nii sisu kui ka ideedega Eesti Meedia kanalitesse.

Tartu Ülikooli rektori professor Volli Kalmu sõnul on Tartu Ülikooli ja Eesti Meedia potentsiaali ühise vankri ette rakendamisega võimalik saavutada mõlema osapoole kiirem areng.

Facebook
Comments
Tagasi üles