Sisukord
Tennis
Tänane leht
02.03.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Tervis vedas bussijuhti sõidu ajal alt Eesti lühiuudised Keskerakonna Tallinna nõukogu määras Põhja-Tallinna juhid Katsetatakse mobiilseid kiiruskaameraid Uued kaamerad aitavad kuritegusid avastada Esimesed elatisvõlajuhtumid jõuavad kohtusse tänavu Riik kavatseb pitsitada rongavanemaid veelgi (1) Riigi löökplaan teeks kõigist lastest ujujad (2) Ratase ja Simsoni kohad valikukeerises Majandus Milder: võiks tulla hea aasta (1) Kindlustunnet jagub Baltimaades enim eestlastel Riik, kus sisseränne ei ole probleem vaid lahendus (2) Majanduse lühiuudised Tööandjad: välistööjõu Eestisse toomine on hädavajalik (12) Välismaa Välismaa lühiuudised «Džungel» kaob, migrandid mitte Donbassi elu: lootus kustub, usk kaob, armastus hingitseb Arvamus Dagmar Lamp: seks ja Tallinn ehk deitimise võimalikkusest (10) Postimees 1936. aastal: kirjanik O.Lutsu vanemate kuldpulm Juhtkiri: õpetame kõik lapsed päriselt ujuma Marek Strandberg: Rohkem fosforit! Kas see ikka on hea? (4) Jüri Vendik: Vene ühiskonnas on midagi, mis sunnib teda vahetama vabadust ja eneseväärikust irratsionaalsuse vastu Lugejate kirjad: Eesti aitajate unustamisest, rahva esindamisest Erkki Bahovski: sõjast ja venelaste meelsusest rääkimine Eesti stabiilsust ei taga (3) Kultuur Ühenäolise ja Mitmepalgelise ajatu värssduell Sport Flora võitis Superkarika Spordi lühiuudised Toetushäälte leidmisega kimpus Võrno võitleb konkurentide ja ajakirjandusega (5) Neli kullajanust, kolm musta hobust, kolm visa võitlejat Reinar Halliku kurnav reis lõppes õnnelikult Noorus ja kogemus ühise eesmärgi eest Tallinn Keskerakonna Tallinna nõukogu määras Põhja-Tallinna juhid Tallinna lühiuudised Tarbija Dieet aitab leevendada autisti vaevusi (1) Tartu Klimatoloogid niipea suurt kevadet ei luba Elektriteater peab sünnipäeva Näituse-Vaksali ristmik saab foorid (2) Kivikatus maha, plekk-katus asemele. Kas vanalinnas nii sobib? Jaan Vaiksaar: Exceli tabelid ja looritatud sotsiaalsus Imbi Rego: keda aitab 56 miljonit eurot? (1) Mehed võtsid ideest rõõmuga kinni Meeskunstnikud üllatavad naisi maalitud lilledega Meelelahutus Koomiks Sudoku

Noorus ja kogemus ühise eesmärgi eest

2 min lugemist
Meeste tennise pressikonverents Tere tennisekeskuses. FOTO:SANDER ILVEST/POSTIMEES FOTO: SANDER ILVEST/

TENNIS. Eesti tennisemeeskond tahab kodusel Davis Cupi turniiril tõusta kõrgemasse seltskonda. Eesti võistleb Tere tennisekeskuses peetaval turniiril koosseisus Jürgen Zopp (ATP 177.), Vladimir Ivanov (ATP 424.), Kenneth Raisma (ATP 959.) ja Mattias Siimar (ATP 1441.), koondise kapten on Ekke Tiidemann. Kui Zopp ja Ivanov on kogenud mängijad, siis Siimar ja Raisma vastavalt 18- ja 17-aastased.

Tellijale Tellijale

Eesti esireketi Jürgen Zopi sõnul on selline koosseis huvitav. «Üritame poisse niipalju aidata, kui saame, ja kogemusi edasi anda. Üldine meeleolu on tiimis väga hea ja Davis Cup on alati selline nädal, mida kõik ootavad: ei pea kuskil üksi reisima, vaid saab koos tiimiga olla,» rääkis Zopp. San Marinos on meeskond samas koosseisus korra mänginud ja paarismängu pole väga palju harjutatud. «Arvan, et meil on siiski head võimalused kõrgemasse liigasse tõusta,» lisas Zopp.

01.03.2016 03.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto