Sisukord
Sport
Tänane leht
02.03.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Tervis vedas bussijuhti sõidu ajal alt Eesti lühiuudised Keskerakonna Tallinna nõukogu määras Põhja-Tallinna juhid Katsetatakse mobiilseid kiiruskaameraid Uued kaamerad aitavad kuritegusid avastada Esimesed elatisvõlajuhtumid jõuavad kohtusse tänavu Riik kavatseb pitsitada rongavanemaid veelgi (1) Riigi löökplaan teeks kõigist lastest ujujad (2) Ratase ja Simsoni kohad valikukeerises Majandus Milder: võiks tulla hea aasta (1) Kindlustunnet jagub Baltimaades enim eestlastel Riik, kus sisseränne ei ole probleem vaid lahendus (2) Majanduse lühiuudised Tööandjad: välistööjõu Eestisse toomine on hädavajalik (12) Välismaa Välismaa lühiuudised «Džungel» kaob, migrandid mitte Donbassi elu: lootus kustub, usk kaob, armastus hingitseb Arvamus Dagmar Lamp: seks ja Tallinn ehk deitimise võimalikkusest (10) Postimees 1936. aastal: kirjanik O.Lutsu vanemate kuldpulm Juhtkiri: õpetame kõik lapsed päriselt ujuma Marek Strandberg: Rohkem fosforit! Kas see ikka on hea? (4) Jüri Vendik: Vene ühiskonnas on midagi, mis sunnib teda vahetama vabadust ja eneseväärikust irratsionaalsuse vastu Lugejate kirjad: Eesti aitajate unustamisest, rahva esindamisest Erkki Bahovski: sõjast ja venelaste meelsusest rääkimine Eesti stabiilsust ei taga (3) Kultuur Ühenäolise ja Mitmepalgelise ajatu värssduell Sport Flora võitis Superkarika Spordi lühiuudised Toetushäälte leidmisega kimpus Võrno võitleb konkurentide ja ajakirjandusega (5) Neli kullajanust, kolm musta hobust, kolm visa võitlejat Reinar Halliku kurnav reis lõppes õnnelikult Noorus ja kogemus ühise eesmärgi eest Tallinn Keskerakonna Tallinna nõukogu määras Põhja-Tallinna juhid Tallinna lühiuudised Tarbija Dieet aitab leevendada autisti vaevusi (1) Tartu Klimatoloogid niipea suurt kevadet ei luba Elektriteater peab sünnipäeva Näituse-Vaksali ristmik saab foorid (2) Kivikatus maha, plekk-katus asemele. Kas vanalinnas nii sobib? Jaan Vaiksaar: Exceli tabelid ja looritatud sotsiaalsus Imbi Rego: keda aitab 56 miljonit eurot? (1) Mehed võtsid ideest rõõmuga kinni Meeskunstnikud üllatavad naisi maalitud lilledega Meelelahutus Koomiks Sudoku

Toetushäälte leidmisega kimpus Võrno võitleb konkurentide ja ajakirjandusega

2 min lugemist
Hannes Võrno. FOTO: Sander Ilvest

Eesti Olümpiakomitee (EOK) presidendivalimised on saanud üles korralikud pöörded. Kõrvalseisjate jaoks on seni silmapaistvaim presidendikandidaat Hannes Võrno, kes ei kohku tagasi ka teravatest repliikidest ja süüdistustest konkurentide aadressil. Võrno püsib pildil veel paar nädalat, kuni 18. märtsil saab lõplikult selgeks, kes on suutnud koguda vähemalt 15 EOK liikme toetusallkirja. See on päriselt kandideerimise tingimus. 

Tellijale Tellijale

Suure tõenäosusega Võrno, nagu ka Märt Sults, edasipääsejate hulka ei kuulu. Postimehele on räägitud, et tema taga pole seni ühtegi alaliitu. Küsimuse peale, kas ta toetajate hulk on tõesti null, vastas eilegi sarnaselt konkurentidega alaliitudest toetust otsinud Võrno, et ei lähe selliste spekulatsioonidega kaasa.

«Mul pole sellel teemal midagi jagada. Aga ma olen teiste kandidaatidega rääkinud ja tean, et hääli pole koos veel kellelgi. Aga see on nende endi asi,» lausus ta. 

01.03.2016 03.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto