Sisukord
Jalgpall
Tänane leht
02.03.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Tervis vedas bussijuhti sõidu ajal alt Eesti lühiuudised Keskerakonna Tallinna nõukogu määras Põhja-Tallinna juhid Katsetatakse mobiilseid kiiruskaameraid Uued kaamerad aitavad kuritegusid avastada Esimesed elatisvõlajuhtumid jõuavad kohtusse tänavu Riik kavatseb pitsitada rongavanemaid veelgi (1) Riigi löökplaan teeks kõigist lastest ujujad (2) Ratase ja Simsoni kohad valikukeerises Majandus Milder: võiks tulla hea aasta (1) Kindlustunnet jagub Baltimaades enim eestlastel Riik, kus sisseränne ei ole probleem vaid lahendus (2) Majanduse lühiuudised Tööandjad: välistööjõu Eestisse toomine on hädavajalik (12) Välismaa Välismaa lühiuudised «Džungel» kaob, migrandid mitte Donbassi elu: lootus kustub, usk kaob, armastus hingitseb Arvamus Dagmar Lamp: seks ja Tallinn ehk deitimise võimalikkusest (10) Postimees 1936. aastal: kirjanik O.Lutsu vanemate kuldpulm Juhtkiri: õpetame kõik lapsed päriselt ujuma Marek Strandberg: Rohkem fosforit! Kas see ikka on hea? (4) Jüri Vendik: Vene ühiskonnas on midagi, mis sunnib teda vahetama vabadust ja eneseväärikust irratsionaalsuse vastu Lugejate kirjad: Eesti aitajate unustamisest, rahva esindamisest Erkki Bahovski: sõjast ja venelaste meelsusest rääkimine Eesti stabiilsust ei taga (3) Kultuur Ühenäolise ja Mitmepalgelise ajatu värssduell Sport Flora võitis Superkarika Spordi lühiuudised Toetushäälte leidmisega kimpus Võrno võitleb konkurentide ja ajakirjandusega (5) Neli kullajanust, kolm musta hobust, kolm visa võitlejat Reinar Halliku kurnav reis lõppes õnnelikult Noorus ja kogemus ühise eesmärgi eest Tallinn Keskerakonna Tallinna nõukogu määras Põhja-Tallinna juhid Tallinna lühiuudised Tarbija Dieet aitab leevendada autisti vaevusi (1) Tartu Klimatoloogid niipea suurt kevadet ei luba Elektriteater peab sünnipäeva Näituse-Vaksali ristmik saab foorid (2) Kivikatus maha, plekk-katus asemele. Kas vanalinnas nii sobib? Jaan Vaiksaar: Exceli tabelid ja looritatud sotsiaalsus Imbi Rego: keda aitab 56 miljonit eurot? (1) Mehed võtsid ideest rõõmuga kinni Meeskunstnikud üllatavad naisi maalitud lilledega Meelelahutus Koomiks Sudoku

Neli kullajanust, kolm musta hobust, kolm visa võitlejat

5 min lugemist
Flora mängijad rõõmustamas. FOTO: Tairo Lutter.

Tänavu jalgpalli Eesti meistriliigas mängivad kümme meeskonda võib tinglikult jagada kolmeks. Esiteks on neli tippu ehk Flora, Levadia, Nõmme Kalju ja Infonet, kellele igasugune tulemus alla tiitlivõidu oleks (vähemalt väike) pettumus. Järgmise kolmiku moodustavad alati ettearvamatud Ida-Virumaa klubid Sillamäe Kalev ja Narva Trans ning mullusest kõvasti tugevamaks muutunud ja esinelikule kannale astuda ihkav Paide. Püsima jäämise eest võitlevad sel hooajal eeldatavasti aga Tartu Tammeka, Pärnu Linnameeskond ja kõrgliiga uustulnuk Rakvere Tarvas.

Tellijale Tellijale

Liitujate-lahkujate nimekirju vaadates on päevselge, et stabiilsuse seisukohast parimas seisus on tiitlikaitsja FC Flora. Lisandunud on ründaja Hannes Anier, kes niigi juba sügisest saadik meeskonnaga koos treenis, põhimeestest lahkunud aga jalgpalliga vähemalt praeguseks lõpparve teinud Karl-Eerik Luigend, kes veetis niigi eelmise hooaja teise poole laenul Paides. «Alustame nullist, aga muidugi oleme teadlikud sellest, et enamik meeskonda on sama. Mehed teavad, mida teha, saame minna oma töös rohkem süvitsi,» lausus Flora peatreener Norbert Hurt.

01.03.2016 03.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto