Sisukord
Arter
Postimees
05.03.2016
Eesti Horoskoop Male Freddi kolis uude majja Dilbert Esikülg 5. märts Ärieliit tutvus tulevaste töötajate ja klientidega Tagakülg «Eurovisiooni» mõõtu «Eesti laul» Kaitseväelased lõhkusid autoga suusaraja Eesti lühiuudised Tuli, nägi, võitis 32 tundi hüpernaturalismi (1) Kirjutava peatoimetaja loorberid Mälumäng Postimees Grupp võitis üheksa pressiauhinda Palju õnne Oodatud kostümeeritud külastajad Välismaa Kreeka-Makedoonia piiril ootab 11 000 migranti Välismaa lühiuudised Õnnelinna noored emad tulevikust masenduses (1) Arvamus Postimees 1931. aastal: vaimustatud hulgad tõstsid «Miss Eesti» ühes autoga õhku Kaarel Krjutškov : leiutajateküla kadumine Eesti teaduses Juhtkiri: «Z-põlvkonna maailmas» hakkame elama me kõik (2) Urve Eslas: kohus hoolida Daniel Colli veste: Eesti ja briti noored ehk õnne hind (6) Peeter Langovitsi tagasivaade: tiigrihüpe infoühiskonda Päeva karikatuur Kultuskohtuniku lahkumine (2) Salapärane muinasjulle Esimene kevadekuulutaja Vastuoluline Paksas Kultuur Jahtunud jäljed saavad uuesti kuumaks Luulehetk – hetk luules Kas Y- ja Z-põlvkond teavad, kes on Paul McCartney? (3) «Doktor Silva»: möll perearstikeskuses (1) Laseme neil suureks kasvada! (1) Sport Tamm vaidlustas kandidaatide esitamise korra (2) Võimsas hoos Kontaveit alistas ka Errani Spordi lühiuudised 05.03 Eesti rattaspordis algab jaht peidetud mootoritele Harrastaja salamootorist kasu ei lõika Seimi kangete konkurentide kohal suured küsimärgid Tarbija Töötajad hindavad privaatsust ja pelgavad avatud kontorit Kommunikatsiooniekspert: avatud kontor võib tekitada kapseldumist ja riidu Strandberg unistab füüsilisest Facebookist (1) AK Koduliiga ärkab talveunest Kaarel Krjutškov : leiutajateküla kadumine Eesti teaduses Eesti laul ja 40 akadeemikut Viimane veerg Teeme rahval tuju paremaks Henrik Roonemaa: maailm, nagu Zuckerberg seda näeb Z-põlvkond uuendab, parandab ja otsib ise vastused (11) Arter Kuulsuste asjad oksjonil Puhkepäevad Kaunis ema kaotas lapsed isale (1) Miks eestlased laulavad? Paljas ja katkine mees paneb külalised minestama Kaks saali puupüsti täis – sellist asja nagu ei mäletagi! Alar Sikk: aeg näha puidu asemel puud (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Puhkepäevad

3 min lugemist
Marko Reikop. FOTO: Liis Treimann

Paljud mõtlevad, et televisoon, see on puhas glamuur. Tundub, oleks nagu iga päev üks suur nädalavahatus: kuulsad inimesed voorivad sisse ja välja.

Tellijale Tellijale

Lased oma nägu Dioriga puuderdada, istud soojas stuudios prožektori all, Lagerfeldti särk seljas, ja kuulad, pea viltu, mida Tanel Padar või Eve Kivi märkab sulle rääkida. Laias laastus see muidugi ka nii on, kui välja arvata, et meie stuudios on enamasti sama külm kui detsembrikuises tundras, särk on selga laenutatud, kehaga saate ajal selle vastu minna ei ole eriti hea toon ja seda ei ole tootnud Lagerfeldt. Samuti ei soovita ma ennast iga päev grimeerida lasta, kui te muidugi just ei taha, et teie nägu näeks tulevikus välja nagu kummik.

Sellega üldiselt kogu glamuur ka piirdub. Tavaliselt tuleb hommikul tööle minna ja jälgida, et kui palud intervjuule Andres Anvelti, siis ei saabuks tema asemel kolm minutit enne saate algust, kui enam midagi muuta ei saa, Aivar Riisalu. Tavaliselt see ei õnnestu. Muul ajal tuleb kimbutada kõiki ülejäänud Eesti inimesi ja kutsuda nad õhtuks külla, sest ekstraordinaarselt harva juhtuvad nad ise niisama läbi astuma. Ja kui juhtuvadki, siis soovivad ennast enamasti protesti märgiks vedela kakiga üle valada, sest nende kirjutatud raamatut on poes ostetud alla ühe eksemplari. See pole lahe. Inimesed on tavaliselt meeldivalt vastutulelikud, nad tahaksid hea meelega korraks kaamerate ette tulla, aga mitte täna õhtul. Pigem homme. Või ülehomme. Ja siis nad tulevad ikkagi täna. Ühesõnaga, avad hommikul kell 10 suu ja saad selle taas kinni panna kell 20. Ja nii iga päev.

04.03.2016 07.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto