Sisukord
Arvamus
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (2) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda Börsidel käib veresaun «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (2) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri Kultuur Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (1) Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (2) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1993. aastal: Viktor Niitsoo vabandas kuressaarlaste ees

1 min lugemist
Turistid Kuressaare linnuse ees. FOTO: Egert Kamenik/Postimees.

Päevalehele 25. veebruaril toodud Aigor Helmi allkirjaga kirjas on juttu Eesti Vabariigi 75. aastapäeva pidustustest Kuressaares, kus Viktor Niitsoo osales riigikogu ametliku esindajana.

Niitsoo oli alkoholist kõvasti julgust saanud (arsti sõnade järgi võis olla tegemist keskmise joobega – diktsioonihäired, koordineerimata liigutused), astus sõnavahetusse aktsendiga eesti keelt rääkinud kassiiriga ning hiljem politseinike ja politseijaoskonda joobe tuvastamiseks kutsutud arstiga. Kirjale olid lisatud ka Kuressaare haigla arsti ja Saaremaa politseiprefekti kommentaarid, mis eelnevat kinnitasid.

«Põhimõtteliselt vastas jutt tõele, kuigi oli kohati võimendatud, kumas läbi politsei kättemaks mulle selle eest, et nad mind karistada ei saanud, » ütles Viktor Niitsoo eile. Tavalist kodanikku oleks sellisel puhul karistatud rahatrahvi või 15-päevase arestiga. Riigikogu liikme isikupuutumatuse tõttu jäi Viktor Niitsoo karistuseta.

«Minul politseile, lennujaama töötajatele ega arstidele pretensioone pole, nendel pärast minu vabandamist samuti mitte,» ütles riigikogu liige.

Anu Jõesaar

3.03.1991

Seotud lood
28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto