K, 29.06.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Välismaa lühiuudised

BNS
Välismaa lühiuudised
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

PÄEVA TSITAAT Ma kardan, et mõnikord on vaja karmimaid meetmeid, kui me tahame, et Schengen tõesti toimiks. Kahjuks on see tegelikkus. Euroopa Ülemkogu alaline eesistuja Donald Tusk õigustas migrantide tõrjumiseks Schengeni välispiirile okastraataedade rajamist.

PÄEVA NUMBER Kolm miljardit eurot lisaraha taotleb Rootsi migratsiooniamet, et riiki saabuvate varjupaigataotlejatega toime tulla.

USA kehtestas Põhja-Koreale sanktsioonid

USA kehtestas eile sanktsioonid kümmekonnale Põhja-Korea üksikisikule ja viiele organisatsioonile, mis on seotud tuuma- ja relvastusprogrammiga. Ühendriikide rahandus- ja välisministeeriumi samm on täienduseks ÜRO Julgeolekunõukogu otsusele rakendada Põhja-Korea suhtes uued karmid sanktsioonid seoses kommunistliku riigi neljanda tuumakatsetuse ja ballistilise raketi stardiga. USA sanktsioonide raames külmutatakse kõigi karistatavate varad Ühendriikide jurisdiktsiooni all ja keelatakse ameeriklastel nendega tehinguid teha. BNS

Tagasi üles