Sisukord
Jalgratas
Tänane leht
04.03.2016
Eesti Mälumäng Riik pulkadeks lahti ja paremini kokku tagasi (19) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Harvendus «proffide» leeris (6) Tagakülg Kapo pidas kinni Eesti Raudtee töötaja Prokuratuur uurib Botnica ostu Moldova piiripolitsei palus Eerik-Niiles Krossilt vabandust Eesti lühiuudised Savisaar sai ultramoodsa ratastooli Maasturiga läbi teedeta Tšuktšimaa (2) Riikliku lepitaja leidmise epopöa jõudis valitsusse Majandus Põgus pilguheit Ungari startup-tehnoloogia maailma: Uber keelu all, kuid tuli hõõgub tuha all Roubini: maailma majanduses on seitse riskiallikat Majanduse lühiuudised Põlevkivitöösturid kiidavad ressursitasude alandamist (2) Välismaa Savtšenko võib järgneda Kohvrile Välismaa lühiuudised Ukraina ajakirjanik pääses vabadusse Arvamus Indrek Kuus: Odini sõdalased võiksid käia hoopis rongaisadelt raha sisse nõudmas (20) Hannes Luts: kas innovatsiooni edendamine või pigem sihitu tõmblemine? Toomas Tamsar: meie kolm enesepettust (10) Lugejate kirjad Juhtkiri: Riigireform: jää on hakanud liikuma (10) Kristel Trell: toome salongid tagasi Päeva karikatuur Postimees 1991. aastal: referendumi tulemused on olulised ka Nõukogude Liidule Kultuur Indrek Hargla uurib tuhat aastat tagasi toime pandud mõrvu Muusika ja elu vangid Sport Spordi lühiuudised Fourcade tõi Prantsusmaale kulla Kontaveit alistas kuulsa slovakitari Mitmevõistlejate uus põlvkond tõstab pead Poliitilised kokkulepped, soosikud ja võimalik üllatus (1) Kadri Kivine: noortespordi rahastamise keerdkäigud Tallinnas Martin Loo võitleb üksi kogu maailma vastu Tallinn Savisaar sai ultramoodsa ratastooli Tarbija Kas ajakirjandus kaotas Vietnami sõja? Newseum mõtestab ajalugu ja ajakirjanikke Ökohostel mitte üksnes nime poolest, vaid ka tegudes Tartu Võitlus kadunud tänavate eest jätkub Ülikool võitleb tudengite Eestisse jäämise nimel Karastunum Tammeka tahab astuda sammu edasi Minek! ERM hakkab homme kolima Tartu noormees näitas inglise keeles tugevat taset Lõiked paberis loovad uusi maailmu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Martin Loo võitleb üksi kogu maailma vastu

3 min lugemist
Martin Loo. FOTO: Raul Mee

Maastikurattur Martin Loole on järgnevad kolm kuud sportlikus mõttes vahest elu kõige olulisemad. Mai lõpus saab selgeks, kas 27-aastasel tallinlasel on asja Rio de Janeiro olümpiale või mitte. Tase on selleks piisav, aga olukorra teeb raskemaks tõik, et erinevalt konkurentidest ei saa maailma edetabeli 34. mees loota kaasmaalaste abile.

Tellijale Tellijale

Olümpiale pääseb 50 ratturit, kuid vaid 24 riiki. Kvalifitseerumine on riigipõhine ja seal on Loo suutnud Eesti sama hästi kui üksi vedada 29. kohale. Olümpiaarvestusse mineva kahe MK-etapi ja Euroopa meistrivõistlustega oleks seega vaja mööduda viiest riigist.

«Tabelist pole lihtne leida mõnda teist riiki, kus on ainult üks sõitja. Vahetult minu ees on näiteks Kreeka, Taani ja Venemaa, kus igaühes on üle kolme korraliku sõitja. Isegi kui ühel midagi juhtub või sõit läheb aia taha, siis on olemas veel neljas mees, kes toob mingid punktid ikkagi ära. Kvalifikatsioonisüsteem soosib koondise olemasolu, aga Eestis seda kahjuks ei eksisteeri,» selgitas Loo oma positsiooni.

03.03.2016 05.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto