Koduliiga ärkab talveunest

Helar-Säärits Kuusk-Kepp spordikommentaator FOTO: Erakogu

Pärast pikka kudemist taas jalad alla saanud koduliiga alustas traditsiooniliste kevadmängudega. Jooksuaja esipoolel häid sööste näidanud Paide Peded rabasid eilsel sõpruskohtumisel Rapla Neegrit 1:0 ning jätsid Tartu Tolerasti ühegi punktivõiduta.

Tellijale Tellijale

Võrkpalli Pervo Liiga eelmise mängunädala tippsoorituse tõi kodumeeskonnale Tallinna Kilude parim ründemees, koerlane Mäntti Korvatorpa, kes rebis vastaselt pallid, rabades Tõrva Vändagängsterit koduväljakul 2:0.

Kodulinna peaväljakul peetud meeste munasügamise sõpruskohtingul näitas meistriklassi Rakvere Onan, kes sai käe valgeks esimese poolaja kolmandal minutil, kuid pidi kaksikduublitega alla vanduma Viimsi Kohukesele. Kolmikduubliga panemises tõsist taset näidanud Otepää Sodomiit seljatas võõrsil Pärnu Natsi, minnes juhtima 1:0. Kehra Rectum alustas taas uue hooga, minnes Jõhvi Pagulaste ees juhtima punktiseisuga 6:3.