P, 4.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

105 aastat elu ja tarkust

Aime Jõgi
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Tartlane Ella Narusson, kes on juba kuus aastat veetnud oma vanaduspäevi Põlgaste pansionaadis, sai eile 105 aastat vanaks.
Tartlane Ella Narusson, kes on juba kuus aastat veetnud oma vanaduspäevi Põlgaste pansionaadis, sai eile 105 aastat vanaks. Foto: Marika Drenkhan

Tartlane Ella Narusson, kes on juba kuus aastat veetnud oma vanaduspäevi Põlgaste pansionaadis, sai eile 105 aastat vanaks. Kella üheksa paiku hommikul kogunesid kõik need, kes vähegi said, pansionaadi suurde saali Ellat õnnitlema.

Koos lauldi «Õnne soovime sul ...» ning pansionaadi juhataja Marika Drenkhan luges sünnipäevakaardilt ette just Ella elu silmas pidades sinna kirja pandud read: «Aastad lennanud on mööda kiirelt nagu lind, rõõmsameelseks elutee on kujundanud Sind. Taevaisa Sulle andnud pika eluea, elutarkust, äratundmist, mis on halb, mis hea ...»

Põlgaste pansionaadi kokk Eve Paloson (vasakul) tegi Ella Narussoni ees sügava kummarduse, hoides kätel torti, millel kaunistuseks suured roosid, Ella nimi ja number 105.

Facebook Twitter
Comments
Tagasi üles