Sisukord
Talisport
Postimees
09.03.2016
Eesti Horoskoop Mälumäng Palju õnne Dilbert Tagakülg Male Haldusreform saab kauaoodatud hoo sisse Arsti nõu võib saada Facebookist või nõuandeliinilt (1) Eesti lühiuudised Tallinn on hädas vanalinna ööelu ohjeldamisega (1) Tihe udu keeras sassi lennujaama tööplaani Eradetektiivid ootavad buumi Iga kolmas õigusrikkuja on uimastisõltlane (1) Suvise Pärnu muusikafestivali avaakord anti Kadriorus Viimane võimalus algajale naisepeksjale Majandus Eesti rahvusliku lennufirma nimeks saab Nordica Transiidikeskust ähvardab leppetrahv Draghi teeb üheteistkümnenda katse eurotsooni majandust turgutada (2) Majanduse lühiuudised Vändras tehtud osi leiab parimatest kohvimasinatest Välismaa Hollandlased väidavad üht, venelased teist Välismaa lühiuudised Hollandis õpivad kotkad droone küttima Basaar Brüsselis kulges Türgi taktikepi all MH370 kaks aastat hiljem: lootus sureb viimasena Arvamus Juhtkiri: fosforiidist saia ei saa (3) Lugejakiri: Eesti suurim julgeolekurisk on Ida-Virumaa (5) Postimees 1936. aastal: Hitleri rusikas ja palmioks Hendrik Alla: TV Adibas ehk Eesti teletegijatel paistab fantaasiat vähe olevat (4) Olev Remsu: niisiis, õhus on hüsteeriat ehk Radikaliseerumisest Eestis (17) Vahur Kersna: miks hülgavad staarid ERRi? (3) Maret Maripuu: töötamine Eestis – kas eluohtlik ettevõtmine? (2) Kultuur Popid ja huhuulikud võimusuhted Sport Spordi lühiuudised Seimile hõbe ja kuld ning olümpiaks üks konkurent vähem Peasekretär Seil: murdmasuusatamine pole jumal - alad peavad ühtlustuma Läti ravim kukutas Šarapova (1) Tihe mängugraafik murdis raudmees Klavani? Tallinn Tallinna lühiuudised Õismäel võeti maha kasutuks muutunud trolliliine Tallinn on hädas vanalinna ööelu ohjeldamisega (1) Tarbija Arsti nõu võib saada Facebookist või nõuandeliinilt (1) Tartu Kasvav kool avab õhtuse vahetuse (1) Tähetorni juurde tuleb uhke trepp ja lipuväljak (8) Kunstnik lavastas muuseumisse maastiku Rõngus kerkib hiigelsuur viljaterminal Kellele lüüakse hingekella? ehk Mõtteainet omavalitsustele Meelelahutus Koomiks Sudoku

Peasekretär Seil: murdmasuusatamine pole jumal - alad peavad ühtlustuma

4 min lugemist
Tõnu Seil. FOTO: Toomas Huik

Suusaliidu peasekretäriks nimetatud Tõnu Seili ootab ees raske töö. Aastaid Eesti edukaimaks alaliiduks olnud organisatsioon on viimastel aastatel viselnud sisetülides ja intriigides. Pikka aega kultuuriministeeriumis spordi asekantslerina töötanud Seil usub, et olukorda on võimalik parandada.

«Ma ei ütleks, et suusaliit on kriisis, aga keerulises seisus kindlasti. Olukord pole aga selline, kust ei saaks edasi minna. Pinged ikka tekivad ja see on loomulik,» nentis Seil. «Mingeid lähteülesandeid mulle juhatuse poolt ei pandud. Vajalikud töösuunad tulevad alaliidu ja eraldi iga üksuse arengukavast.» 

Tellijale Tellijale

Sinu eelkäijale Jaak Maele sai saatuslikuks soovimatus vabaneda nii-öelda Mati Alaveri inimeseks peetavast büroojuhist Ülle Viinapuust. Nüüd pead selle käigu ise ära tegema.

Nii räägitakse, kuid täna on olukord teine… Praegu jääb Viinapuu ametisse! Mul on Jaagu ja Ülle suhtes suur respekt ning mul pole soovi hakata kohe tegema suuri muudatusi. Samas ei saa anda praegu selget vastust, kes jäävad lõplikult meeskonda ja millise positsiooni keegi saab.

Vanasti nimetati suusaliitu murdmaasuusatamise liiduks. Tänaseks on organisatsioon erinevate alade vahel killustunud. Kuidas leida tasakaalu?

Elu paneb ise piirid paika. Murdmaasuusatamine on kõige kuulsusrikkama traditsiooniga, kuid ajad muutuvad ning alaliidu sees võiks liikuda ühtlustamise suunas. Mingid muutused on elust tingituna vajalikud, sest vigursuusatamine, kahevõistlus ja hüpped on murdmaasuusatamisest mööda minemas. 

08.03.2016 10.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto