Sisukord
Arvamus
Postimees
10.03.2016
Eesti Mälumäng Tartu jõhkardeid ühendab keeruline lapsepõlv (40) Dilbert Horoskoop Male Palju õnne Tagakülg 10.3 Eesti lühiuudised Et oleks, millele toetuda Eesti lühiuudised Viisakeelu all olev Kross sõidab taas USAsse Mart Laaril ilmus uut ajalooraamat «Rahvuse sünd» Suurim sõjaoht seisneb Kremli valearvestuses Harju tänaval mälestati märtsipommitamise ohvreid Tallinna TV väntab seriaali «Savisaare protsess» (4) Majandus Firma kulutab miljoneid reisijate meelitamiseks bussi (2) Olav Osolin Nordicast – probleemideta nime on raske leida Luksusbuss valmib mõne nädalaga (2) Majanduse lühiuudised Välismaa Läti loodab rahulikku leegionäride päeva Välismaa lühiuudised Kučinskist ei peeta Lembergsi käpikuks Dombrovskise partei kukutasid nende endi siseintriigid Surve ettearvamatule Põhja-Koreale kasvab Arvamus Indrek Kuus: taplus Tartus ja sabaga loomakostüüm (4) Eesti Naistoimetajad: pealiskaudsusega võib solvata MTÜ Soldiers of Odin Estonia vastulause (6) Taavi Minnik: Kalifaadi viimased päevad (4) Veebikommentaarid Postimees 1995. aastal: Estonian Airi juhtkonna arvates on koondatud lendurid algatanud laimukampaania Päeva karikatuur Juhtkiri: kuidas taastada ühiskondlikku turvatunnet? (3) Priit Humal: teeme Eesti raudtee abil üheks linnaks (12) Indrek Teder: praeguse haridusreformi tulemus saab olla vaid hariduse pohmell (7) Kultuur Kultuuri lühiuudiseid Õitsev õunapuuaed ehk kuidas vaadata stalinismi? Esimene tulemine: lootust on Sport Väljavilistatud Ronaldo aitas Reali kaheksa hulka Spordi lühiuudised Puhas laskmine, aeglane sõit Esimene miniolümpia toimub Riias Klitško, Pacquiao ja teised profipoksijad olümpiale – põnev, kuid küsimusi on palju Tarbija Traadist riidepuud rikuvad riideid Tartu Taastame koos Tartu turvatunde (2) Süütaja hoiab naabreid hirmu all Kolm küsimust võivad ohjeldada joomist (1) Politsei viis teadvusetu suhkruhaige arestimajja (9) Piltidega koos ripub seinal suuri üllatusi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Veebikommentaarid

2 min lugemist

Postimehe lugejate arvamusi Tartu kesklinnas aset leidnud peksujuhtumi kohta.

Tellijale Tellijale

Vanduda tahaks. Küsimus meie riigi ametnikele, milline tegu on ühiskonnale ohtlikum, kas vennike, kes ei suutnud ennast piisavalt välja magada peale pidu ja puhub välja +0,5 promilli ja läheb otse platele ja võib seal istuda mitu kuud, lisaks võetakse ära tema sõiduvahend ja paar tonni EURi trahvi kah ja nüüd peksab üks ajudeta kamp keset tänavat pereisa peaaegu et kasti! Ja hommikul lastakse kainerist kenasti välja ja meie jõuorganid nämmutavad hambutult, et oh me peame nüüd uurimist algatama ja uurima ja küsitlema ja midagi munemise laadset veel teha, ehk saab ka napilt ellu jäänud pereisa tunnistust andma tulla kui kargud ehk liiguvad ja ära põrutatud aju midagi mäletab. Aga see ajudeta kamp saab juba üksteisele õlale patsutada, näe mis tegime ja mitte muhvigi ei juhtunud, kõvad mehed, järgmine kord võtavad juba pesapalli kurika ja noa ka kaasa, saab veel rohkem nalja.

Nendest hälvikutest ei tule kunagi riigile maksumaksjaid, täna nad tapavad linnatänavatel, homme nad varastavad Soome kullapoode ja ülehomme orkunnivad mõnd narkoäri, kuniks nad konkureeriva pundi poolt ära kõrvaldatakse. Tegelikult peaksid need pätid kohe kiirmenetluse korras 5–6 kuud šokivangistust saama, et sigaduste isu eos kustutada.

09.03.2016 11.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto