Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
10.03.2016
Eesti Mälumäng Tartu jõhkardeid ühendab keeruline lapsepõlv (40) Dilbert Horoskoop Male Palju õnne Tagakülg 10.3 Eesti lühiuudised Et oleks, millele toetuda Eesti lühiuudised Viisakeelu all olev Kross sõidab taas USAsse Mart Laaril ilmus uut ajalooraamat «Rahvuse sünd» Suurim sõjaoht seisneb Kremli valearvestuses Harju tänaval mälestati märtsipommitamise ohvreid Tallinna TV väntab seriaali «Savisaare protsess» (4) Majandus Firma kulutab miljoneid reisijate meelitamiseks bussi (2) Olav Osolin Nordicast – probleemideta nime on raske leida Luksusbuss valmib mõne nädalaga (2) Majanduse lühiuudised Välismaa Läti loodab rahulikku leegionäride päeva Välismaa lühiuudised Kučinskist ei peeta Lembergsi käpikuks Dombrovskise partei kukutasid nende endi siseintriigid Surve ettearvamatule Põhja-Koreale kasvab Arvamus Indrek Kuus: taplus Tartus ja sabaga loomakostüüm (4) Eesti Naistoimetajad: pealiskaudsusega võib solvata MTÜ Soldiers of Odin Estonia vastulause (6) Taavi Minnik: Kalifaadi viimased päevad (4) Veebikommentaarid Postimees 1995. aastal: Estonian Airi juhtkonna arvates on koondatud lendurid algatanud laimukampaania Päeva karikatuur Juhtkiri: kuidas taastada ühiskondlikku turvatunnet? (3) Priit Humal: teeme Eesti raudtee abil üheks linnaks (12) Indrek Teder: praeguse haridusreformi tulemus saab olla vaid hariduse pohmell (7) Kultuur Kultuuri lühiuudiseid Õitsev õunapuuaed ehk kuidas vaadata stalinismi? Esimene tulemine: lootust on Sport Väljavilistatud Ronaldo aitas Reali kaheksa hulka Spordi lühiuudised Puhas laskmine, aeglane sõit Esimene miniolümpia toimub Riias Klitško, Pacquiao ja teised profipoksijad olümpiale – põnev, kuid küsimusi on palju Tarbija Traadist riidepuud rikuvad riideid Tartu Taastame koos Tartu turvatunde (2) Süütaja hoiab naabreid hirmu all Kolm küsimust võivad ohjeldada joomist (1) Politsei viis teadvusetu suhkruhaige arestimajja (9) Piltidega koos ripub seinal suuri üllatusi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Politsei viis teadvusetu suhkruhaige arestimajja

2 min lugemist
Aivo Põldoja on pettunud, et politsei pidas teda alkohoolikuks või narkomaaniks. FOTO: Sille Annuk

Politseipatrull viis tänavalt leitud teadvusetu mehe arestimajja, eeldades, et tegemist on alkohooliku või narkomaaniga. Tegelikult oli koomasse langenud mees hoopis suhkruhaige.

Tellijale Tellijale

«Ma ei tea, kui kaua seal maas vedelesin või kuhu ma läksin, aga kui teadvusele tulin, oli politsei oma puhumisagregaadiga juures ja käskis muudkui puhuda. Aga puhuma ma võimeline ei olnud,» rääkis Kroonuaia koolis remondimehena töötav Aivo Põldoja (50), kes on põdenud viimased kakskümmend aastat esimese tüübi diabeeti.   

Esmaspäeval läks Põldoja koos Kroonuaia kooli majandusjuhataja Gennadi Mitiga kolleegidele naistepäevaks lilli ostma. «Mul jäi söömine pooleli ... Süstid olid aga tehtud ja ma ei uskunud, et paha hakkab. Aga sattusin koomasse. Olin seal pikali maas, siis võttis üks politseinik ühe ja teine teise kaenla alt kinni ning pandi autosse kongi,» meenutas ta.

09.03.2016 11.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto