Sisukord
Kultuur
Postimees
12.03.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Loomad naudivad päikest Palju õnne Mees, kes ei kartnud Tagakülg In memoriam Anu Liivak (14.10.1953 – 10.03.2016) Rahvusliku lennufirma logo on inspireeritud kiilidest Eesti lühiuudised Juhan Parts kaitseb tuliselt Botnica ostu «Aktuaalne kaamera» tähistas juubelit Järjekordne märgiotsing lõppes fiaskoga (7) Multihumanitaari šokolaadililled rihivad Harrodsit Välismaa Pariis pakub peatuspaika 700-le Barbie-nukule Kriitikud röövivad Merkelilt une (3) Erdoğan – EL 1:0 Välismaa lühiuudised Donbaslased elavad keset miinivälju (1) Arvamus Urve Eslas: mida kuulavad ehitajad Yoko Alender: kes tahaks elada Tallinnas? (6) Mees, kes ei kartnud Postimees 1993. aastal: Lauri Vahtre hoiatab Eesti rahvast Jüri Toomepuu eest Erdoğan – EL 1:0 Unistas end tippu Päeva karikatuur Jelena Skulskaja veste: kohad, kus isegi õnnetus on meeldiv Juhtkiri: The Answer is Estonia* (5) Peeter Langovitsi tagasivaade: Kuku-telet ei tulnud Plekk mainele igaveseks (10) Kultuur Nädala plaat. Eurolaulu siin pole Mida arvab Postimehe žürii filmist «Perekonnavaled»? Nädala album. Djerro seiklused elektroonika kullafondis Unistas end tippu Kotitäis lolle nalju Luulehetk – hetk luules Muinas-Eesti Macbeth ja teisi jutte Väärtuslik lisandus Tammsaare-uuringutele Sport Spordi lühiuudised Kas Nabi päästab taas Eesti maadluse au? Autogrammijaht paljastab staaride värvika seltskonna Norra võitis kodus Plekk mainele igaveseks (10) Tarbija Jurist vastab Kommentaar Kuidas vältida tööstressi? AK Yoko Alender: kes tahaks elada Tallinnas? (6) Nädala album. Djerro seiklused elektroonika kullafondis Nädala plaat. Eurolaulu siin pole Valitsus pärast naistepäeva Hilinenud tervitus Kadriorust Rein Järlik: Sõmerpalu valla verine kolmapäev (12) Arko Olesk: ökoloogiline küür tekitab taimeteadlaste seas vaidlusi Nälginud Eesti (13) Arter Krimmist pärit «küborg»: ma ei saa neile kunagi andestada (4) Valime uue klassikatähe! Margit Härma: üldised juhised ellujäämiseks märtsis Eesti esipankur elab raha- ja teadusmaailma vahel (15) Mõtle, mida teed! Või kahetsed... Et Eesti elu edeneks Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Nädala album. Djerro seiklused elektroonika kullafondis

2 min lugemist
FOTO: SCANPIX

Djerro 

Djerro plays musick

Eesti Pops

Hinne: 4

Tellijale

Djerro «XXmagick» oli üks eelmise aasta huvitavamatest albumitest, isegi seda loetelu Eestiga piiramata. Tundub aga, et Djerrol, kes passikontrolli Erkki Tero nime all läbib, materjalist puudust ei tule. Ilmus ju kuu pärast eespool nimetatud plaati kolmelooline EP «Reisijate tn.» Nüüd on saabunud «Djerro plays musick», mida mõnes promotekstis mixtape’iks liigitati. Eks viitab sellele ka üsnagi mänguline pealkiri.

Iga lugu on hommage mõnele elektroonika või minimali kullafondi kuuluvale palale, Ariel Kalma loomingust Terry Riley ja Brian Enoni. Kuna iga loo n-ö aluspala leiab lihtsa vaevaga üles, on võimalik panna «Djerro plays musick» elama täiesti uut, aga endiselt teose nimele vastavat elu: kuulata kõigepealt Djerrot ning siis kompileerida ise väike mixtape Terot inspireerinud lugudest ja neid töötlustega võrrelda. Õnneks ei ole Djerrot kuulates tunne, et tegu ongi mõne seni avastamata Vangelise palaga, seitsmekümnendate vibe on küll juurtes olemas, aga nostalgiasse pole uputud.

11.03.2016 14.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto