Sisukord
Võitlussport
Postimees
11.03.2016
Eesti Kasahstani teadlased otsivad koostöös Tartu Ülikooliga spordigeeni (1) Dilbert Rikas vaeslaps proovib kristallkingakest Palju õnne Horoskoop Mälumäng Male Kongress nr 2 ootel (1) Hukkunute hulk vähenes, muud arvud samad Tagakülg Kriminaalhooldaja nõudis Tartu jõhkardile korduvalt vangistust Riik kahtlustab maakondi abivahendite eelarve väärkasutamises Kodanikud seadsid Rail Balticu trassivaliku kahtluse alla Valitsus kiitis haldusreformi eelnõu heaks (1) Kalasadamas sõitis auto kailt vette Eesti lühiuudised Majandus «Need pole inimesed, vaid robotid» – politsei karistusaktsioonid on veokijuhid meeleheitele ajanud (41) Mario Draghi lajatas jälle Autoettevõtete liit: karistamine ei vähenda probleeme (1) Majanduse lühiuudised Välismaa Ülejooksik paljastas ISISe saladused Eurokonservatiivide juht: alustada tuleb piiride tugevdamisest (3) Eestlaste eestvõttel kutsuti Kasahstani korrale Välismaa lühiuudised Arvamus Päeva karikatuur Mart Helme: õhus on hüsteeriat? Tõepoolest, on (20) Liina Kersna: Tartu peksmine kui tegemata töö vili (16) Postimees 1918. aastal: meie lehte tabanud keerulistest oludest Juhtkiri: kuidas lahendada tüli? Otsigem kokkulepet! Martin Laine: õudusjutt uhkusest Eesti üle (11) Mart Meri: kuidas juba 200 aastat Eestit eri moodi jagada on püütud (5) Andrus Karnau: põlevkivitööstus – pankrotti laskmiseks lihtsalt liiga suur (1) Kultuur Suur Eesti film väikesest Palestiinast: «Karmil pinnal» Valmistudes eelmiseks lahinguks Vagu Ohaka loomepõllul Kultuuri lühiuudised Sport Kõiv 24. kohast täit rahulolu ei saanud Spordi lühiuudised Ratas: minu kandideerimise taga pole poliitilisi kokkuleppeid (2) Epp Mäe pandi Riias kiirelt selili Lätlased segavad üle pika aja eestlaste kullajahti Teist noorust nautiv Zlatan vaigistas kriitikud Tallinn Kalasadamas sõitis auto kailt vette Tarbija Aru ei saanud midagi, aga kõik laabus Reisiuudised Tartu Kuritegevus südalinnas ei kasva Võimuvõitluse teine raund: Oudekki Loone vs. Aadu Must Noored otsisid geenidest lihasjõudu Uuenenud kaubamaja lisab kaks söögikohta Vaimuhaiget kunstnikku paelusid loomad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Epp Mäe pandi Riias kiirelt selili

3 min lugemist
Epp Mäe. FOTO: Tairo Lutter

Epp Mäel oli eile kell 10.49 tuju täiesti nullis. Ajal, mil tavalised inimesed on napilt töölainele saanud, oli tema missioon Riias maadluse EMil juba ebaõnnestunud. Ja kuigi eelmise hooaja põhjal tundus, et 23-aastane eestlanna on leidnud stabiilsuse, selgus Riias, et nii see pole. Tagatipuks kaotas ta ka lohutusmatši, ja mis veel hullem – sai vigastada.

Tellijale Tellijale

Mäe treeneri Ahto Raska järeldus pärast lüüasaamisi oli lihtne: tuleb rohkem plaanitust rohkem võistlusi teha, et vormi ja närve paremini kontrollida. Naiste maadlust läbi ja lõhki tundev Raska oli hoolealuses pettunud, aga tõdes, et nii sellel alal vahel juhtub. Ebastabiilsus on eos sissekirjutatud. Sügisesel MMil pronksi võites oli Mäe otsustavatel hetkedel kindel kui kalju, aga nüüd polnud särast, võimsusest ega nutikusest enam suurt midagi alles. Rio olümpiat silmas pidades polnud eilne jõuproov muidugi hea märk.

10.03.2016 12.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto