Sisukord
Võrkpall
Tänane leht
14.03.2016
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Surnuks tunnistatud narkoärikas saadi kätte Venemaalt (9) Paulus sai süüdistuse narkojõugu rahastamises (1) Täna emakeelepäeva e-etteütlus Vikerraadios Uued kiiruskaamerad on fikseerinud tuhandeid kiiruseületusi Uuring: kooselu lõppedes ei pruugi lõppeda perevägivald Vabaõhumuuseumis tähistati maaslenitsat Eesti lühiuudised Savisaarlaste dessant Tartusse jooksis liiva (1) Majandus Majanduse lühiuudised Majanduskomisjon otsustab Arengufondi saatuse Kruuda: Tere aktsiate müügilt tõmbas vaiba alt ära DNB pank Välismaa Türgi pealinnas kärgatas järjekordne pomm Mis on lahti Poola riigis? (1) Välismaa lühiuudised Saksa populistid lõikasid kohalikest valimistest kasu, Merkel kandis kaotusi Arvamus Juhtkiri: väärtushinnangute veelahe Keskerakonnas (7) Mart Rannut: eesti keel maailma enimkõneldud keelte seas (2) Postimees 1896. aastal: must kroonika Ilmar Tomusk: paneme Eesti firmale eesti nime! (14) Jüri Luik: Lennart Meri pärand (16) Rein Veidemann: mis see Eesti märk üldse olla saab (3) Kultuur Välja ilmus Eesti esimese animalisti joonistusi Saarlasest maailmanime jälgedes Sport Spordi lühiuudised Pärnu jõudis uue tähiseni, ent Keele isu ei rauge Nabi loodab jõuda elu parimasse vormi, aga kas sellest piisab? Eestlased otsisid edu keskmike hulgas Tarbija Poolvalmis riided – eakate rõivamure ootamatu lahendus (1) Tartu Rändhääletajad jäid pika ninaga (2) Reinar Hallik: tahan Rockis uuesti jalad alla saada Emakeelepäev tuleb haruldustega Tõnu Ints: mis saab vanglast vabanenud noortest? (3) Juhtkiri: peksupealinna rändkarikas Eetrisse jõuab Tartus loodud telemäng Kurt poliitik võitleb viipekeelse tõlke eest (1) Aeg seisab: sotsiaalkorteris elamine nõuab jõudu ja tervist (1) Linna korterite paine – suured vajadused ja piiratud võimalused Vitamiinilaks ja puhas rõõm kudumisest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pärnu jõudis uue tähiseni, ent Keele isu ei rauge

3 min lugemist
Pärnu mängijad. FOTO: Tairo Lutter

Saja liiga finaalivõiduga jõudis Pärnu meeskond uue tähiseni: kuigi tegu on Eesti ühe edukama klubiga, puudus neil ühisliiga kuld. 2012. aastal saadi pronks, kahel korral oldi finaalis kaotanud. «Statistiliselt oli see tõesti ainus puuduolev medal, aga usun, et klubi juhtkonnal ja fännidel ning loodetavasti ka meestel ei saa isu otsa. Minul endal samuti mitte! Olen korralikult juurde võtnud pärast mängimise lõpetamist, ma olen hea isuga,» kommenteeris Keel talle omases stiilis.

Tellijale Tellijale

Kui pärast poolfinaali rääkis Keel, et Jelgava vastu pole sel hooajal kerge olnud ja Läti klubi oli omavaheliste mängudega plussis, siis finaalis ei antud lõunanaabritele mingit võimalust. Avageim võideti 25:17, teine 25:20, serv töötas hästi ja see lõhkus kõvasti Jelgava mängu. Kolmandas geimis oldi tagaajaja rollis, ent jõuti 17:17 viigini ja seisult 18:18 tegi kaks uskumatut pallipäästmist libero Edgar Järvekülg. Edasi jõuti Hindrek Pulga rünnakute toel 24:20 eduni ja mängule pani punkti kapten Andrus Raadik.

Peatreener lisas, et finaalis oli kvaliteeti küll ja veel. «Oli kõva ja kvaliteetne mäng. Löögikõrgused, kuidas blokki tehti, kaitses palle üles toodi ja rünnati –kõik asjad,» lisas Keel.

12.03.2016 15.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto