Sisukord
Tarbija
Postimees
15.03.2016
Eesti Eesti Keele Instituut ja Postimees Grupp allkirjastasid koostööleppe Keskerakonna kodusõjas astub Reps aukohtu ette Eesti lühiuudised Mälumäng «Miks meie kasupereks ei sobi?» (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Laps sai vannitoas raske vingumürgituse (1) Politsei tabas Jõgeval alaealisi peksnud mehed Saue tülid pidurdavad Lääne-Harju suurvalla loomist (2) Esikülg 15. märts Majandus Veokijuhid korraldavad üleriigilise protestiaktsiooni Majanduse lühiuudised Suurtehing annab Starmani ameeriklastele Põhjanaabrid juurutavad «Soome mudelit» Välismaa Türgi vastas Ankara rünnakule kurdide pommitamisega Välismaa lühiuudised Luganski kuberner: politseinikud peavad elama endises vanglas Arvamus Postimees 1995. aastal: Murru vangla mässu tõttu on karistatud vangla töötajaid Bernard-Henri Lévy: maailm Trumpi silmade läbi (9) Päeva karikatuur Juhtkiri: igale lapsele kodu Matti Maasikas: Eesti neli peamist puudust Euroopa Liidus ja neli viisi olukorra parandamiseks (5) Lauri Hussar: igas vaidluses tõde ei selgu (4) Kaire Uusen: puuduliku keeleoskusega leppimine võib paista meie venelaste mõnitamisena (1) Kultuur Praha kevade eelmäng Eestis Sport Nadal kaebab dopingujutu rääkijad kohtusse Spordi lühiuudised EMi eel paistab Eesti koondise pilt hea Kullamäe: meil on võimalik teha ajalugu Viimase mohikaanlase tõehetk (1) Tallinn Purjus bussijuht vigastas seitset inimest Saue tülid pidurdavad Lääne-Harju suurvalla loomist (2) Tarbija Yahoo sulgeb teenuseid ja otsib oma kohta Tartu Kaagid ründasid koolipoisse ilma igasuguse põhjuseta Rocki korvpallurid üritavad Balti liigas ajalugu teha Rahvas tahab Tartu uuenevasse turuhoonesse söögikohta (2) Peetri turu mülkast tuleb jälle välja tiik (1) Kunstnikud uurivad inimeste kadumist Leevenevad nõuded teevad lasteaednikke nõutuks Logopeed: hoidjal pole piisavat ettevalmistust Ministeerium: muudatused ei keela praegusel viisil jätkamist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Yahoo sulgeb teenuseid ja otsib oma kohta

3 min lugemist
Yahoo tegevjuht Marissa Mayer FOTO: AP/Scanpix

Möödunud nädalal teatas Yahoo, et lõpetab mitme teenuse arendamise ja pakkumise. Tegemist on järjekordse uudisega, mis on osa ettevõtte rekonstrueerimisest. Alles veebruaris teatas ettevõte 1500 töötajale, et paraku nende teeneid enam ei vajata. Kogu tööjõust moodustab see ligi 15 protsenti.

Tellijale Tellijale

Nüüd teatas Yahoo, et sulgeb muuhulgas teenuse nimega LiveText, mida ettevõte oli alles seitse kuud tagasi meediale esitlenud. Tegemist oli nutitelefonidele mõeldud suhtlusrakendusega, kus sõbrad said tekstsõnumeid vahetada ja samal ajal sõbrast reaalajas videopilti vaadata.

Teistest suhtlusrakendusest eristus see selle poolest, et kui videopilt ja tekst olid, siis heli LiveTextis polnud. Yahoo esindajad väitsid tollal, et nende tehtud uuringust selgus, et heli- ja videokõnede tegemiseks tunnevad inimesed, justkui peaksid nad kõne tegemise kokku leppima ja seega ei ole see piisavalt spontaanne.

14.03.2016 16.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto