N, 8.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Keskerakonna kodusõjas astub Reps aukohtu ette

Joosep Värk
Keskerakonna kodusõjas astub Reps aukohtu ette
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Keskerakonnas toimuv sõda võimu nimel sai eile uue peatüki, kui peasekretär Priit Toobali ellu kutsutud töörühm otsustas, et erakonna juhatusse  ja riigikogu fraktsiooni kuuluv Mailis Reps peab astuma erakonna aukohtu ette.

Toobali väitel saatis Reps märtsi alguses päev enne Raplamaa piirkonna aastakoosolekut talle Türi osakonna 18 keskerakondlase sooviavaldused vahetada oma piirkond Raplamaa vastu. Toobali sõnul selgus kontrollimisel, et suur osa neist 18 inimesest ei olnud piirkonnavahetusest teadlikud.

«Selle loo juures on probleem see, et kui me nende 18 inimese sooviavaldused kätte saime, siis vaadates ka inimeste sünniaegasid ja nende tuntust erakonna sees, võtsin nendega ühendust. Seda enam, et need sooviavaldused ei laekunud mitte nende endi inimeste e-posti aadressilt või allkirjastatult posti teel, vaid tulid Mailis Repsi arvutist korraga,» rääkis Toobal eelmisel nädalal Tallinna Televisioonile.

Tagasi üles