Sisukord
Kergejõustik
Postimees
16.03.2016
Eesti Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Leevenevad nõuded teevad lasteaednikke nõutuks Ekspert: õnnetuste taga on lohakus või rumalus Venemaa võib üritada Eestit rändega lämmatada (16) Ettekirjutus tehti pärast surmajuhtumit Eesti lühiuudised Eesti lühiuudised Taavi Rõivase ähvardaja astus kohtu ette Päästeauto pumba rike andis tulele edumaa Mälumäng Viljandis hukkus rongi alla jäänud mees Raivo Susi pakkus 100 000 dollarit, aga jäi vahi alla Uued soovitused: last tuleks imetada ka teisel eluaastal (1) Majandus Komisjon algatab toetusmeetmed põllumajandusele Eestis rakendatakse aina enam plokiahelat Arengufond lõpetab tegevuse Välismaa Rootsi mõistab kohut Süüria sõjakurjategija üle Viisaastak Süüria moodi: viletsus valitseb riiki Välismaa lühiuudised Brüsselis algas inimjaht terroristidele (1) Ida-Euroopa võib Venemaad tunda kõige paremini. Kes neid kuulab? (4) Arvamus Juhtkiri: migrandid Eesti-Vene piiril? (16) Taavi Minnik: Putini nägu ei valeta (15) Postimees 1932. aastal: lõpp Lapua liikumisele Vabatahtlike pöördumine: kui palju jaksab vabatahtlik? Erkki Bahovski: miks ei oska noored vene keelt? (17) Päeva karikatuur: Vene karu lendab edasi Ahto Lobjakas: Eesti majandus vajab riiklikku hooandjat (12) Kultuur Voodoo-lained vs jahimehe süda Sport Varrak: Volgogradi vastu sai natuke kavaldada Spordi lühiuudised Sõõrumaa püüab autoretkega viimase hetke hääli Noored ja vihased konkurendid jahivad Bolti (1) Seeria, mille võib otsustada üks vise Olümpiapilet lubab Raul Mustal valmistuda pingevabalt Tarbija Uued soovitused: last tuleks imetada ka teisel eluaastal (1) AK Voodoo-lained vs jahimehe süda Tartu Playtech pakub tõbistele hüvitist Kuhu viivad Pirogovi taha plaanitavad trepid? Juhtkiri: uus lehekülg Õpilaste algatus aitab labori tarvikutega täita Kirjanik andis ka ise välja preemia Eesti keel on araablasele sama raske kui araabia keel eestlasele (1) Pärslannast õpetaja aitab Tartus araabia keele huvilisi (1) 28 kaashäälikut ja igal tähel neli kuju Tähendusrikas keel paelub Eesti õppijaid Tung võib tuua Tartu koolidesse teise vahetuse Olümpiapilet lubab Raul Mustal valmistuda pingevabalt Meelelahutus Koomiks Sudoku

Noored ja vihased konkurendid jahivad Bolti

3 min lugemist
Paremalt: Justin Gatlin, Usain Bolt ja pronksimehed Trayvon Bromell ja Andre De Grasse Pekingi MMi pjedestaalil. FOTO: SCANPIX

Jamaicalane Usain Bolt on viimaste aastate meeste sprinti valitsenud vaatamata aeg-ajalt enne võistlusi üles kerkivatele küsimustele vigastuste või kehva vormi kohta. Kui ta võistleb, siis ka võidab. Samal ajal kui Bolt jätab sisehooaja vahele, et olümpiaks valmistuda, loodavad 20-aastane ameeriklane Trayvon Bromell ja 21-aastane kanadalane Andre De Grasse Bolti kinni püüda enne, kui too otsustab karjääriga lõpparve teha.

Tellijale Tellijale

«Kui keegi ütleb, et mõni sportlane on võitmatu, siis ta ilmselt ei usu jumalat, sest jumala abiga on kõik võimalik,» ütles Bromell intervjuus The New York Timesile, kui temalt küsiti, kas ta usub Bolti alistamisse.

Eelmise aasta Pekingi MMil võitis 29-aastane Bolt 100 meetris kulla, Bromell ja De Grasse jäid pronksi jagama. Siis olid nad veel amatöörid. Nüüdseks on mõlemad sõlminud tulusad sponsorlepingud, mis lubavad profina treenida. Bromell allkirjastas hiljuti ka kontrahti Bolti agendi Ricky Simmsiga. Mõlemad jätkavad USAs ka ülikooliõpinguid.

15.03.2016 17.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto