Sisukord
Uudised
Postimees
16.03.2016
Eesti Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Leevenevad nõuded teevad lasteaednikke nõutuks Ekspert: õnnetuste taga on lohakus või rumalus Venemaa võib üritada Eestit rändega lämmatada (16) Ettekirjutus tehti pärast surmajuhtumit Eesti lühiuudised Eesti lühiuudised Taavi Rõivase ähvardaja astus kohtu ette Päästeauto pumba rike andis tulele edumaa Mälumäng Viljandis hukkus rongi alla jäänud mees Raivo Susi pakkus 100 000 dollarit, aga jäi vahi alla Uued soovitused: last tuleks imetada ka teisel eluaastal (1) Majandus Komisjon algatab toetusmeetmed põllumajandusele Eestis rakendatakse aina enam plokiahelat Arengufond lõpetab tegevuse Välismaa Rootsi mõistab kohut Süüria sõjakurjategija üle Viisaastak Süüria moodi: viletsus valitseb riiki Välismaa lühiuudised Brüsselis algas inimjaht terroristidele (1) Ida-Euroopa võib Venemaad tunda kõige paremini. Kes neid kuulab? (4) Arvamus Juhtkiri: migrandid Eesti-Vene piiril? (16) Taavi Minnik: Putini nägu ei valeta (15) Postimees 1932. aastal: lõpp Lapua liikumisele Vabatahtlike pöördumine: kui palju jaksab vabatahtlik? Erkki Bahovski: miks ei oska noored vene keelt? (17) Päeva karikatuur: Vene karu lendab edasi Ahto Lobjakas: Eesti majandus vajab riiklikku hooandjat (12) Kultuur Voodoo-lained vs jahimehe süda Sport Varrak: Volgogradi vastu sai natuke kavaldada Spordi lühiuudised Sõõrumaa püüab autoretkega viimase hetke hääli Noored ja vihased konkurendid jahivad Bolti (1) Seeria, mille võib otsustada üks vise Olümpiapilet lubab Raul Mustal valmistuda pingevabalt Tarbija Uued soovitused: last tuleks imetada ka teisel eluaastal (1) AK Voodoo-lained vs jahimehe süda Tartu Prügimahutid kerkisid kui seened pärast vihma Playtech pakub tõbistele hüvitist Kuhu viivad Pirogovi taha plaanitavad trepid? Juhtkiri: uus lehekülg Õpilaste algatus aitab labori tarvikutega täita Kirjanik andis ka ise välja preemia Eesti keel on araablasele sama raske kui araabia keel eestlasele (1) Pärslannast õpetaja aitab Tartus araabia keele huvilisi (1) 28 kaashäälikut ja igal tähel neli kuju Tähendusrikas keel paelub Eesti õppijaid Tung võib tuua Tartu koolidesse teise vahetuse Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Prügimahutid kerkisid kui seened pärast vihma

2 min lugemist
Kalda 2 kortermaja ees on pinnale kerkinud kolm süvistatud prügimahutit ja nende kasutamine on tulnud katkestada. Ragn-Sells on lubanud need tagasi panna garantiikorras, kuid oodatakse maapinna tahenemist. FOTO: Margus Ansu

Vesi lausa kohises, prügimahutid kerkisid, maapind varises, kirjeldas korteriühistu Kalda 2 esindaja Andres Aint, kuidas linna toetuse abil mullu paigaldatud moodsad pinnasesse süvistatud prügimahutid üles vupsasid. Esmalt kaks, viimasena pärast plaanilist tühjendamist ka paberikonteiner. Nüüd on hulpivatel mahutitel ohulindid ümber.

Tellijale

Tartu korteriühistute liidu juhatuse liige Anne Valk ütles, et see pole esimene kord, kui nii juhtub. On juhtunud Jaama ja Anne tänavas, kus mahuteid paigaldades on tehtud valearvestus. «Sellist asja võib juhtuda, kui maa on vesine,» lausus Valk. Ta lisas aga, et tema enda maja Anne 61 juures on mahutid kaks aastat püsinud kenasti maa sees ja investeering olnud väga hea. See aitas prügiveolt säästa pool raha.

Valgu meelest väärib kiitust, et linn toetab süvamahutite paigaldamist kuni 3000 euro ulatuses. Aint, ametilt Tartu ehitusjärelevalve juht, näeb aga just siin ka põhjust teisi hoiatada, sest Annelinn ja veel mitmed Tartu piirkonnad ongi sohu ehitatud.

15.03.2016 17.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto