Sisukord
Kergejõustik
Postimees
17.03.2016
Eesti Keeleoskamatut pagulast ei saa välja saata (1) Inimlikud põhjused elamisloa andmiseks kirjutati seadusesse Mälumäng Raivo Susi peab end FSB pantvangiks (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Savisaarele esitatakse süüdistus paari kuu jooksul (1) Vägisi ilusaks joonistatud suurlaen tuntud poliitiku isa ettevõttesse (14) Eesti lühiuudised Kaitsevägi uurib, miks tankitõrjerakett ei tabanud märki Eesti lühiuudised Majandus Starmani väikeaktsionär kaalub ise ettevõtte väljaostmist Majanduse lühiuudised Töösturid loodavad selleks aastaks mõningast kasvu Päris- või libaralli: nafta on kallinenud kahe kuuga enam kui kolmandiku võrra (2) Välismaa Välismaa lühiuudised Vabariiklaste päästeingliks peetud Rubio põrus presidendirallil Poliitikud peavad lepet Türgiga raskeks ja samas vältimatuks Võimalik lepe valmistab mitmele ELi maale muret Kristlaste eestkõneleja neid ELi ei kutsuks Arvamus Juri Felštinski: «hoop selga» ehk Venemaa andis Assadi ära (5) Karin Kangro: kes tõstaks kõrgete riigijuhtide palka? (5) Merlis Nõgene: riiklik katusepakkumine ebateadusele ja uhuu-majandusele (63) Kersti Kaljulaid: konservatiivnegi mõtteviis võimaldab leiutada (10) Postimees 1992. aastal: kaks vahejuhtumit Eesti piiril Juhtkiri: poliitiku käed (2) Päeva karikatuur Kultuur Oleg Pissarenko: Mulle meeldivad päris asjad Kultuuri spalta Sport Spordi lühiuudised Ülitäpsed penaltid viisid Atletico edasi WADA töörühm asub dopinguluurele Tartu hokijanu ja alaliidu plaan noorte arendamiseks FIFA nõuab petistelt raha tagasi Tarbija Niiskes ruumis vinguandur ei tööta AK Oleg Pissarenko: Mulle meeldivad päris asjad Tartu Tartu plaanib linnapeale ausamba püstitada (1) Fujitsu annab tööd filoloogidele Janek Mäggi: mõistan kurjategijat. Alati! (8) Risto Mets: mina usun rekajuhte (2) Kriitikat saanud trepid jäävad Toome nõlvale ehitamata (3) Noorte rõivakollektsioonid jõuavad lavalaudadele Meelelahutus Koomiks Sudoku

WADA töörühm asub dopinguluurele

2 min lugemist
Vereproov Lausanne´is asuva WADA laboratooriumi töötaja käes. FOTO: SCANPIX

Maailma Antidopingu Agentuuri (WADA) juurde loodi spetsiaalne töörühm, mis püüab Rio olümpiamängude eel välja sõeluda need sportlased, keda peaks enne OMi ja ka mängude ajal kindlasti testima.

Töörühma ülesandeks on koguda nii-öelda luureandmeid, jälgida proovide võtmist ning vältida igasuguseid vajakajäämisi olümpia-eelsetes testimistes, vältimaks ebaausate atleetide olümpiale jõudmist. Samuti viia vastavalt vajadusele läbi lisatestimisi. Kogutud info antakse edasi Rahvusvahelisele Olümpiakomiteele (ROK).

Tellijale Tellijale

«ROK ja WADA on välja selgitanud need riigid ja sportlased, kes on töörühma sihtmärk. Nende hulgas on konkreetsed ebaausad sportlased, kes tõenäoliselt võistleksid Rios ning kes võistlesid ka Londonis ja Pekingis. Meie eesmärk on, et need, kes pääsesid eelnevatel olümpiatel puhtalt, sest meil polnud teatud ainete avastamiseks õigeid meetodeid, Rios võistelda ei saaks,» seisis ROKi avalduses.

16.03.2016 18.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto