Sisukord
Arvamus
Postimees
17.03.2016
Eesti Keeleoskamatut pagulast ei saa välja saata (1) Inimlikud põhjused elamisloa andmiseks kirjutati seadusesse Mälumäng Raivo Susi peab end FSB pantvangiks (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Savisaarele esitatakse süüdistus paari kuu jooksul (1) Vägisi ilusaks joonistatud suurlaen tuntud poliitiku isa ettevõttesse (14) Eesti lühiuudised Kaitsevägi uurib, miks tankitõrjerakett ei tabanud märki Eesti lühiuudised Majandus Starmani väikeaktsionär kaalub ise ettevõtte väljaostmist Majanduse lühiuudised Töösturid loodavad selleks aastaks mõningast kasvu Päris- või libaralli: nafta on kallinenud kahe kuuga enam kui kolmandiku võrra (2) Välismaa Välismaa lühiuudised Vabariiklaste päästeingliks peetud Rubio põrus presidendirallil Poliitikud peavad lepet Türgiga raskeks ja samas vältimatuks Võimalik lepe valmistab mitmele ELi maale muret Kristlaste eestkõneleja neid ELi ei kutsuks Arvamus Juri Felštinski: «hoop selga» ehk Venemaa andis Assadi ära (5) Karin Kangro: kes tõstaks kõrgete riigijuhtide palka? (5) Merlis Nõgene: riiklik katusepakkumine ebateadusele ja uhuu-majandusele (63) Kersti Kaljulaid: konservatiivnegi mõtteviis võimaldab leiutada (10) Postimees 1992. aastal: kaks vahejuhtumit Eesti piiril Juhtkiri: poliitiku käed (2) Päeva karikatuur Kultuur Oleg Pissarenko: Mulle meeldivad päris asjad Kultuuri spalta Sport Spordi lühiuudised Ülitäpsed penaltid viisid Atletico edasi WADA töörühm asub dopinguluurele Tartu hokijanu ja alaliidu plaan noorte arendamiseks FIFA nõuab petistelt raha tagasi Tarbija Niiskes ruumis vinguandur ei tööta AK Oleg Pissarenko: Mulle meeldivad päris asjad Tartu Tartu plaanib linnapeale ausamba püstitada (1) Fujitsu annab tööd filoloogidele Janek Mäggi: mõistan kurjategijat. Alati! (8) Risto Mets: mina usun rekajuhte (2) Kriitikat saanud trepid jäävad Toome nõlvale ehitamata (3) Noorte rõivakollektsioonid jõuavad lavalaudadele Meelelahutus Koomiks Sudoku

Janek Mäggi: mõistan kurjategijat. Alati!

4 min lugemist
Janek Mäggi. FOTO: Mihkel Maripuu / Postimees

Kas saab olla tõsi, et avalikkus läks Küüni tänava peksjate materdamisel üle piiri? Kas peaksime ka kurjategijat rohkem mõistma? Äkki on vaimseid tänavakaklejaid ja peksjaid ka poliitikute hulgas?

Tellijale Tellijale

Valimiseelsed väitlused on hunnitud. Alati kuuleb sedavõrd palju innustavaid retsepte, kuidas kõik asjad meis ja meie ümber on võimalik kiiresti ning ilma suurema pingutuseta helgeks muuta, kuni lõpuks usudki, et ainult sina oled see rumal, kes ei suuda mõista, kui lihtne kõik tegelikult on. Näiteks luua täiuslikult turvaline elukeskkond, kus keegi kellelegi liiga ei tee.

Siiski, «Elu on raske, lõppude lõpuks see ju tapab sind!» (Katharine Hepburn). Pealkirjad Tartus toimepandud peksmisest olid teravad. Juhtumi asjaolusid on palju lahatud, kannatanud ja abistajad on sõna saanud.

16.03.2016 18.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto