Sisukord
Välismaa
Postimees
17.03.2016
Eesti Keeleoskamatut pagulast ei saa välja saata (1) Inimlikud põhjused elamisloa andmiseks kirjutati seadusesse Mälumäng Raivo Susi peab end FSB pantvangiks (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Savisaarele esitatakse süüdistus paari kuu jooksul (1) Vägisi ilusaks joonistatud suurlaen tuntud poliitiku isa ettevõttesse (14) Eesti lühiuudised Kaitsevägi uurib, miks tankitõrjerakett ei tabanud märki Eesti lühiuudised Majandus Starmani väikeaktsionär kaalub ise ettevõtte väljaostmist Majanduse lühiuudised Töösturid loodavad selleks aastaks mõningast kasvu Päris- või libaralli: nafta on kallinenud kahe kuuga enam kui kolmandiku võrra (2) Välismaa Välismaa lühiuudised Vabariiklaste päästeingliks peetud Rubio põrus presidendirallil Poliitikud peavad lepet Türgiga raskeks ja samas vältimatuks Võimalik lepe valmistab mitmele ELi maale muret Kristlaste eestkõneleja neid ELi ei kutsuks Arvamus Juri Felštinski: «hoop selga» ehk Venemaa andis Assadi ära (5) Karin Kangro: kes tõstaks kõrgete riigijuhtide palka? (5) Merlis Nõgene: riiklik katusepakkumine ebateadusele ja uhuu-majandusele (63) Kersti Kaljulaid: konservatiivnegi mõtteviis võimaldab leiutada (10) Postimees 1992. aastal: kaks vahejuhtumit Eesti piiril Juhtkiri: poliitiku käed (2) Päeva karikatuur Kultuur Oleg Pissarenko: Mulle meeldivad päris asjad Kultuuri spalta Sport Spordi lühiuudised Ülitäpsed penaltid viisid Atletico edasi WADA töörühm asub dopinguluurele Tartu hokijanu ja alaliidu plaan noorte arendamiseks FIFA nõuab petistelt raha tagasi Tarbija Niiskes ruumis vinguandur ei tööta AK Oleg Pissarenko: Mulle meeldivad päris asjad Tartu Tartu plaanib linnapeale ausamba püstitada (1) Fujitsu annab tööd filoloogidele Janek Mäggi: mõistan kurjategijat. Alati! (8) Risto Mets: mina usun rekajuhte (2) Kriitikat saanud trepid jäävad Toome nõlvale ehitamata (3) Noorte rõivakollektsioonid jõuavad lavalaudadele Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vabariiklaste päästeingliks peetud Rubio põrus presidendirallil

2 min lugemist
Marco Rubio eile pärast seda, mil ta teatas, et loobub USA presidendiks kandideerimast. FOTO: SCANPIX

Eesti aja järgi eileöised USA eelvalimised osutusid väga edukaks demokraatide esinumbrile Hillary Clintonile, üsna hea õhtu oli vabariiklaste praegusel soosikkandidaadil Donald Trumpil ja täiesti kohutava elamus sai kord tõusva tähena kirjeldatud Florida senaator Marco Rubio. Pärast oma koduosariigis saadud masendavat tulemust teatas mees, et loobub presidendiks pürgimaks.

Tellijale Tellijale

«Kuigi see ei ole jumala plaan, et ma saaksin 2016. aastal või üldse kunagi presidendiks, ja kuigi mu kampaania täna peatub, siis asjaolu, et ma üldse jõudsin nii kaugele, tõendab seda, kui eriline Ameerika tõesti on,» ütles 44-aastane Rubio eile oma poolehoidjatele Floridas.

Kui presidendikandidaadi kandidaate on rohkem kui kümme, on kindel ka see, et üks tulemus on hulk kaotajaid, kirjutas eilne Washington Post. Väljaanne möönis, et kuigi lavalt lahkumise häbi on pidanud iga loobumisest teada andnud vabariiklaste endine presidendikspürgija niikuinii tundma, on paljud neist suutnud sellest kadalipust ilma erilise mainekahjuta läbi murda.

16.03.2016 18.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto