Sisukord
Välismaa
Postimees
18.03.2016
Eesti Savisaar peab Moskvas loengu Tallinna linnast Kohus karistas kasulapse surmanud meest Mälumäng Kopsupõletiku ägedus jäi märkamata (8) Horoskoop Male Palju õnne Jaak Jõerüüt: kuulake oma südame häält! Riik kaalub piiriäärsete maade omanikele lisaraha maksmist Eesti rahamuulad kasutasid isetehtud pangakaarte (3) Perearsti kommentaar: kopsupõletik on mitme palgega haigus (1) Eesti lühiuudised Tagakülg PPA: haarangud illegaalidele Peterburis tõstavad survet Eesti piirile (1) Dilbert Aeg ei usu, et Raivo Susi järjekordse riigireeturi vastu välja vahetatakse Esikülg 18. märts Majandus Baltika loobus Kati Kusminist Majanduse lühiuudised Eesti värbab Ukrainast IT-spetsialiste Välismaa Meediakangelane Zika viirus hoiab varju Keskkonnaaktivistid hoiatavad keemia-Tšernobõli eest Välismaa lühiuudised Ameerika peab ISISe tegevust genotsiidiks Kahtlusalused pääsesid põgenema Arvamus Evelin Võigemast: paneme tule põlema ja näitame, et kapis ei ole kolli (89) Jüri Allik: mis on jooksja hirmud Eestis? (8) Nils Niitra: Rõivase tõeline reform (7) Juhtkiri: kuri koer ja tema hirmunud peremees Jaak Jõerüüt: kuulake oma südame häält! Päeva karikatuur Postimees 1931. aastal: Ukraina käärib – 5000 punaväelast GPU poolt vangistatud Sport Spordi lühiuudised 18.03 Saksa tsunami uputas Juventuse Vormel-1 alustab: uus hooaeg, vanad küsimused, väikesed muutused (1) Järvamaa pakkus üllatuse, Tiisaare ja Nõlvaku abist TTÜ-le võiduks ei piisanud Tarbija Kopsupõletiku ägedus jäi märkamata (8) Reisiuudised Meediakangelane Zika viirus hoiab varju Perearsti kommentaar: kopsupõletik on mitme palgega haigus (1) Tartu Arno jagab mudilasi lasteaedadesse Kvan Kho Kim lisab kooli värvi (2) Saalihokis tulevad otsustavad lahingud Ahhaa näitab uut elu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kahtlusalused pääsesid põgenema

2 min lugemist
Maskis politseinik Brüsselis maja ees, kus politsei pidas teisipäeval kurjategijatega maha tulevahetuse. FOTO: SCANPIX

Eile, mil Euroopa Liidu riigipead ja valitsusjuhid alustasid Brüsselis ülemkogul keerulisi läbirääkimisi Türgiga otsimaks lahendust rändekriisile, jätkus Belgia pealinnas teisipäeval alanud terroritõrjeoperatsioon.

Tellijale Tellijale

Teisipäevane haarang Foret’ linnaosas Saint-Denis’ väljaku lähedal ei mõjutanud ülemkogu kuigivõrd. Julgeolekunõuded on tippkohtumiste ajal niigi ranged. Ka automaatidega sõdurid ning sõjaväeautod on möödunud aasta lõpust saanud Brüsseli igapäevase tänavapildi osaks. Kohalikud on sellega harjunud.

Teisipäeval kohaliku aja järgi kella veerand kolme ajal Dries’ tänava kortermaja number 60 juurde jõudes arvasid neli Belgia ja kaks Prantsuse politseitöötajat, et korter, mida nad läksid läbi otsima, on tühi, kirjutas Belgia päevaleht La Libre uurimisallikatele viidates. Sellele näis viitavat ka see, et korter oli poolteist kuud gaasi, vee ja elektrita.

17.03.2016 19.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto