Sisukord
Välismaa
Tänane leht
22.03.2016
Eesti Dilbert Horoskoop Tagakaas Palju õnne Pärnus võtsid mõõtu lasteaiakokad Parkimisprobleemid Mustamäe keskuse ümber jätkuvad Maxima põlengu põhjus võis olla süütamine Kas Edgar Savisaare sõjaõnn pöördub? (10) Paide pussitamises kahtlustatav võeti vahi alla President külastab põgenikekriisi tulipunktiks olnud Horvaatiat Riigikogu võttis trahvide tõstmise päevakorrast maha Eesti lühiuudised Võru ühistranspordihankest kujunes absurditeater (16) Male Uuring: kohtusse pöördumine elatisvõlgnikku maksma ei pane Mälumäng Eraülikoolid on tahtmatult kümneid bangladeshlasi Euroopasse aidanud (3) Majandus Kinnisvara hinnatõus on viimaks taltunud Majanduse lühiuudised Hansapangast võrsunud uued pangad Hansapankurid on endiselt tipus ja määravad Eesti ärikultuuri (3) Kommentaarid: mis oli Hansapanga fenomen? Välismaa Savtšenko kohtufarss jõuab täna loogilise lõpuni Mogherini sai küsimuse Vene laevade võõrustamise kohta Türgi lepe esialgu pagulasvoogu pidurdanud pole Mullu asüüli palunute seas oli ka Kosovo peaministri vend Arvamus Toomas Randlo: sõnavabadusest ja solvumisest «Vinni-Porno gümnaasiumis» (32) Maarja Vaino: Euroopa kui teenus (8) Erik Tohvri: arvuti, teabur või teadar? (1) Ahto Lobjakas: Euroopa okastraadist tekk (1) Robin Lustig: viga pole Ameerika ühiskonnas, vaid Ameerika poliitilises süsteemis (6) Veebikommentaarid Juhtkiri: trahviriiki ei sündinud… veel Postimees 1993. aastal: Eesti Lennukompanii asutati kahasse Vene sõjaväelastega Kultuur Risto Kübar on Hollandi teatriauhinna kandidaat! Seapea suurte lugude hange otsas Kaasaja kunstmuusika (hull) julgustükk Mikk Üleojalt Kultuuri uudised Sport Spordi lühiuudised Mercedese edukas rehvipokker nullis Ferrari stardisaladuse Kallaste naasis Poolast positiivsete lisakilodega Kanadas sündinud Vaikla murdis koondisesse (1) Kas Eesti jalgpallikoondis muutub veel kaitsvamaks? Eestlaste suusatalv: üksikud punktid, haigused ja soovimatus teha koostööd (1) Sugudevaheline tüli tipptennises Tallinn Parkimisprobleemid Mustamäe keskuse ümber jätkuvad Maxima põlengu põhjus võis olla süütamine Tarbija Kuidas kaitsta nutitelefoni viiruste eest? Tartu Vaheaeg pani nobedad näpud meisterdama Tulevased gümnasistid panid oma teadmised proovile Pirogovi õllene elu teeb tuska (1) Suurhalli saatus selgub suveks Hobipruul teeb murust ja vahtramahlastki õlut Tartu mõtleb endiselt elektribussidele (1) Näituse koostaja loodab lugejate abile Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mogherini sai küsimuse Vene laevade võõrustamise kohta

1 min lugemist
Ceutas on peatunud ka ründeallveelaev Novorossiisk. FOTO: AFP/SCANPIX

Üksteist eurosaadikut, nende seas Kaja Kallas, palusid ELi välisteenistuse juhil Federica Mogherinil selgitada, kas ta teab, et Hispaania on Ukraina sõja vältel ja sanktsioonidele vaatamata võõrustanud Ceuta sadamas Vene sõjalaevu.

Tellijale Tellijale

Küsimuse allkirjastajate seas on liberaalide fraktsioonist veel leedulane Antanas Guoga ning Hispaaniast eraldumist toetav Kataloonia saadik Ramon Tremosa. Euroopa Rahvaerakonna fraktsioonist andsid allkirja Läti endine kaitseminister Artis Pabriks, Leedu Isamaaliidu juht Gabrielus Landsbergis ja tema parteikaaslane Petras Austrevicius. Euroopa Konservatiivide ja Reformistide ridadest olid küsijate seas lätlane Roberts Zīle, taanlane Morten Messerschmidt, poolakad Tomasz Poręba ja Kosma Złotowski ning belglane Mark Demesmaeker.

Saadikud meenutasid, et Ceuta Puertos del Estado sadam kuulub Hispaania taristuministeeriumi haldusalasse. «Sestap on võimatu, et Hispaania valitsus polnud teadlik Vene mereväe tegevusest,» märkis nende pressiteade. «Ceutas peatunud Vene laevade seas on olnud hävitajaid, fregatte ja isegi ründeallveelaevu.»

21.03.2016 23.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto