Sisukord
Välismaa
Postimees
24.03.2016
Eesti Julgeolekukantsler: lähiajal tõstavad mitmed lennujaamad oma turvataset (2) Reheoja talus kepsutab kodustatud metskits Pätid lasid Kundas õhupüssist bussi aknad sisse Reinsalu: trahvid ei ole selleks, et väärteod oleksid kättesaadavad (1) Eesti lühiuudised Eesti saadik tänas Pätsi mälestuse hoidjaid Venemaal Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Peipsi ääres ilutseb rüsijää Riigikogu valib endale täna uue juhatuse Simson jätkab erakonna juhatuse kiuste keskfraktsiooni juhtimist Leedu muutis Rail Balticu külavaheraudteeks (30) Majandus Majanduse lühiuudised Ligi: maksusüsteem on Eesti majanduses marginaalne teema (2) Vendade Arakaste kinnisvaraimpeerium paisub Välismaa Kultuurne pealinn Baskimaal Brüsseli rünnakuid mälestatakse Tintini ja vastuhakuga Belgia võimud jahivad võtmetähtsusega ründajat (2) Brüsseli elutempol lasus ka eile rünnakute pitser Rünnakuist puudutatud Teoloog Espak: Euroopa teeskleb, et sõda pole (24) Arvamus Joris van Bladel: tegelikkuse test Brüsselis Juhtkiri: Savisaarel pudeneb erakond käest Päeva karikatuur Postimees 1931. aastal: Bernhard Linde Kirjanikkude Liidust välja Tunne Kelam: kommunismiohvrite memoriaal koputab nii vana kui ka noore südametunnistusele (9) Kultuur Reaalne on reaalne on reaalsem Romantiline draama «Lilledepäev» Postimehe kinos Mis on intiimsem, kokkupuude inimese või ekraaniga? Sport Spordi lühiuudised Rock murdis traditsiooni ja tegi Eesti korvpalli ajalugu Põnevad küsimused seoses jalgpallikoondisega Kas «ajudopingust» saab järgmine võimas relv tippspordis? (1) Pahased vormel-1 sõitjad astusid harvanähtava sammu Vene koondist ähvardab Rios viimase aja halvim medalisaak Tarbija Kultuurne pealinn Baskimaal Kümme küsimust, mis muna süües tekivad (1) AK Reaalne on reaalne on reaalsem Tartu Ülikoolid lõid uksed ühekorraga lahti Pooltühjad koolimajad ootavad otsuseid Uus jäätisevabrik üllatab ootamatute maitsetega (1) Lapsed keetsid laagris korraliku supi kokku Rahvusarhiivi uues hoones hakkab kõlama helikunst Kaheaastase teatri hoog ületab lavastaja unistusi (1) Autotehnikuks õppinud naine murrab stereotüüpe Meelelahutus Koomiks Sudoku

Brüsseli elutempol lasus ka eile rünnakute pitser

2 min lugemist
  • Eile oli ühistranspordis näha vähem inimesi ja autosid sõitis tänavatel rohkem.
  • Europarlamendi töötajatest enamikule anti käsk edasi koju jääda.
  • Veretöö toimumispaigaks olnud Zaventemi lennujaam jääb suletuks ka täna.
Selline vaatepilt avanes eile Zaventemi lennujaama reisiterminali ees. FOTO: Geert Vanden Wijngaert/AP/Scanpix

Brüsselis kommunikatsioonikonsultandina töötav rumeenlanna Camelia Enachioiu oli üleeile hommikul parasjagu teel tööle, kui sai teada metrooplahvatusest Maelbeeki jaamas, misjärel otsustas ta ülemuselt vaba päeva paluda. Teel koju tagasi nägi ta tänavail nutvaid inimesi. Eile suundus Enachioiu taas kontorisse.

Tellijale Tellijale

«Mõned metroopeatused olid kinni ja mõned trammid – näiteks number 81 – ei sõitnud. Liikluses oli ummik,» kirjeldas Enachioiu eilset hommikut Postimehele. «Mul õnnestus saada trammile, mis on tavaliselt rahvast tihkelt täis, aga täna (eile – toim) oli peaaegu tühi.»

Küsimusele, kas tühja trammi põhjuseks võis olla see, et paljud inimesed jäid veel teistki päeva koju, vastas rumeenlanna: «Kas siis seda või läksid nad autoga või jala.»

23.03.2016 25.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto