Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
24.03.2016
Eesti Julgeolekukantsler: lähiajal tõstavad mitmed lennujaamad oma turvataset (2) Reheoja talus kepsutab kodustatud metskits Pätid lasid Kundas õhupüssist bussi aknad sisse Reinsalu: trahvid ei ole selleks, et väärteod oleksid kättesaadavad (1) Eesti lühiuudised Eesti saadik tänas Pätsi mälestuse hoidjaid Venemaal Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Peipsi ääres ilutseb rüsijää Riigikogu valib endale täna uue juhatuse Simson jätkab erakonna juhatuse kiuste keskfraktsiooni juhtimist Leedu muutis Rail Balticu külavaheraudteeks (30) Majandus Majanduse lühiuudised Ligi: maksusüsteem on Eesti majanduses marginaalne teema (2) Vendade Arakaste kinnisvaraimpeerium paisub Välismaa Kultuurne pealinn Baskimaal Brüsseli rünnakuid mälestatakse Tintini ja vastuhakuga Belgia võimud jahivad võtmetähtsusega ründajat (2) Brüsseli elutempol lasus ka eile rünnakute pitser Rünnakuist puudutatud Teoloog Espak: Euroopa teeskleb, et sõda pole (24) Arvamus Joris van Bladel: tegelikkuse test Brüsselis Juhtkiri: Savisaarel pudeneb erakond käest Päeva karikatuur Postimees 1931. aastal: Bernhard Linde Kirjanikkude Liidust välja Tunne Kelam: kommunismiohvrite memoriaal koputab nii vana kui ka noore südametunnistusele (9) Kultuur Reaalne on reaalne on reaalsem Romantiline draama «Lilledepäev» Postimehe kinos Mis on intiimsem, kokkupuude inimese või ekraaniga? Sport Spordi lühiuudised Rock murdis traditsiooni ja tegi Eesti korvpalli ajalugu Põnevad küsimused seoses jalgpallikoondisega Kas «ajudopingust» saab järgmine võimas relv tippspordis? (1) Pahased vormel-1 sõitjad astusid harvanähtava sammu Vene koondist ähvardab Rios viimase aja halvim medalisaak Tarbija Kultuurne pealinn Baskimaal Kümme küsimust, mis muna süües tekivad (1) AK Reaalne on reaalne on reaalsem Tartu Ülikoolid lõid uksed ühekorraga lahti Pooltühjad koolimajad ootavad otsuseid Uus jäätisevabrik üllatab ootamatute maitsetega (1) Lapsed keetsid laagris korraliku supi kokku Rahvusarhiivi uues hoones hakkab kõlama helikunst Kaheaastase teatri hoog ületab lavastaja unistusi (1) Autotehnikuks õppinud naine murrab stereotüüpe Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uus jäätisevabrik üllatab ootamatute maitsetega

2 min lugemist
Jäätisevabriku eestvedaja Kaisa Murutari sõnul peab nende jäätis pakkuma emotsiooni ja kuna maitse on subjektiivne, ei pea emotsioon olema alati positiivne. FOTO: Sille Annuk

Jäätisevabriku eestvedaja Kaisa Murutari sõnul sündis idee hakata tootma omanäolist ja tervislikku jäätist umbes poolteist aastat tagasi, kui ta oli lapsega kodus. 

Tellijale Tellijale

«Olen kogu aeg teadnud, et minust ei saa palgatöötajat,» rääkis Murutar. «Mulle ei istu see, et ma pean kellegi teise pilli järgi tantsima. Olen alati teadnud ka seda, et tahan teha midagi toiduga seotut. Aga miks just jäätist, sellele ei oska ma vastata.» 

Ta ise pole seni väga suur jäätisesõber olnud. «Aga ma olen hea toidu sõber ja ma nägin Eesti jäätiseturul täitmata nišši,» ütles Murutar. Ta tuletas meelde, et kui ta hakkas poolteist aastat tagasi kodus jäätisega katsetama, oli LaMuu ainuke, kes Eesti turul käsitööjäätist pakkus. 

23.03.2016 25.03.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto